ثبت سفارش درب برش لیزری

ضمن قدردانی از شما عزیزان جهت انتخاب الماس پنل جهت خرید درب فلزی برش لیزری (cnc) ، لطفا جهت ثبت سفارش درب برش لیزری سی ان سی در ابتدا فرم زیر را تکمیل نمایید و سپس دکمه ارسال را کلیک نمایید. پس از درخواست شما عزیران همکاران ما در الماس پنل در اسرع وقت با شما تماس گرفته و شما را در جریان جزئیات سفارش و روند کار قرار خواهند داد. فقط دقت داشته باشید که اطلاعات شخصی خود را درست وارد نمایید.

مراحل ثبت سفارش درب برش لیزری

شما عزیزان پس از ارتباط با تیم الماس پنل و کانال های ارتباطی ما (سایت و شبکه های اجتماعی) ، از طریق واتساپ تا بعد از خرید پشتیبانی ویژه خواهید داشت. به این صورت که تیم پشتیبانی و فروش ابتدا خواسته و نیاز شما را مطلع شده و سپس با توجه به نیاز شما نمونه کارهای مرتبط ارسال خواهند شد. در این مرحله شما عزیزان می توانید عکس مورد نظر خود را برای ما ارسال نموده و طرح 3D که با توجه به سایر المان ها (نما و سبک دکور و ….) دریافت نمایید. در این حالت قبل از اقدام به تولید شما طرح مورد نظر را به صورت کامل مشاهده نموده و تغییرات دلخواه را اعمال می نمایید. الماس پنل جهت ایجاد ماکزیمم رضایت مندی مشتریان این مراحل را قبل از خرید و سفارش تدارک دیده اند.

در این مرحله بعد از تائید شما عزیزان فاکتور ارسال شده و قرارداد با تمامی جزئیات و مشخصات فنی درب ها برای شما ارسال می شود. سپس مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت شده و شروع به تولید محصول ثبت شده شما می شود. سپس طی زمان ۱۰ الی ۲۵ روزه سفارش شما تحویل داده می شود.


ثبت سفارش - الماس پنل

ثبت سفارش - الماس پنل

Rate this page