همکاری با نصابان درب فلزی

الماس پنل به عنوان تولید کننده درب فلزی برش لیزری در اراک محصولات و خدمات خود را در سر تا سر ایران گسترش داده است و به واسطه وجود فروشگاه های اینترنتی سعی در ارائه هر چه بهتر خدمات و محصولات خود دارد. از همین رو دعوت همکاری با نصابان درب فلزی برش لیزری نموده است تا افراد در سراسر ایران به راحتی از درب فلزی سی ان سی الماس پنل استفاده نمایند. در این بخش به بررسی جزئیات همکاری با الماس پنل می پردازیم.

درب فلزی برش لیزری:

درب ورودی ساختمان ها یکی از مهم ترین المان ها برای امنیت ساختمان و همچنین زیبایی ساختمان می باشد. امروزه تکنولوژی های جدیدی در ساخت درب ساختمان ها به کار می رود که جدیدترین آن ها درب فلزی برش لیزری (سی ان سی) می باشد. از دیگر ویژگی های مهم در انتخاب درب ساختمان ها توجه به همخوانی با سایر المان ها می باشد. المان هایی مانند نمای ساختمان ، پنجره ها و … تنوع بالای طرح و رنگ این درب ها باعث شده تا طرفداران زیادی به خود جلب نمایند.

یکی از ویژگی های برجسته درب فلزی سی ان سی الماس پنل طراحی اختصاصی درب ها می باشد، به این منظور که مشتریان می توانند از طرح ها موجود سفارش داده و یا طرح اختصاصی مد نظر خود را سفارش دهند. شما می توانید انواع درب های تک لنگه ، دو لنگه و نیم لنگه را سفارش دهید.

انواع درب فلزی برش لیزری:

انواع مختلف درب فلزی برش لیزری وجود دارند که شامل موارد زیر می باشد:

درب لیزری تاج دار: این نوع درب ها اصطلاحا تاج دار هستند و بیشتر برای ویلا ، باغ و درب ورودی حیاط ها استفاده می شوند.

درب های حیاط برش لیزری: درب حیاط برش لیزری که توجه ویژه ای به شیشه آن ها و طرح آن ها می شود. چرا که باید امنیت بیشتری را تامین نمایند.

درب لیزری ریلی: اکر فضاری کمتری برای باز شدن درب ها دارید گزینه مناسب برای استفاده درب لیزری ریلی می باشد که بیشتر برای ورودی پارکینگ و حیاط استفاده می شوند.

درب فلزی فرفورژه دار: این طرح درب ها در درب های قدیمی نیز قابل مشاهده است. چنانچه به دنبال درب فرفوژه دار هستید و نقش و نگار این طرح را دوس دارید به راحتی می توانید درب برش لیزری فرفورژه دار درخواست نمایید.

مزایای درب فلزی برش لیزری:

  • سفارشی سازی مطابق با سلیقه مشتریان
  • تنوع بالا در طرح و رنگ و مدل
  • کارایی و دوام و استحکام بالا
  • امنیت بالای درب ها
  • تنوع در متریال مورد استفاده
  • هماهنگی درب ها با انواع سبک دکوراسیون و نما
  • عایق صدا و حرارت
  • طول عمر بسیار طولانی

قیمت درب فلزی برش لیزری

قیمت های درب فلزی الماس پنل با توجه به متریال و میزان استفاده از انواع متریال ها (فلز ، چوب ،‌شیشه) متغیر می باشد. باتوجه به اندازه مورد نظر شما و طرح انتخابی قیمتت تعیین می شود. چنان چه شما عزیزان به عنوان نصاب الماس پنل را به دیگران معرفی نمایید درب ها با قیمت همکاری برای شما محاسبه می شوند. همچنین الماس پنل خود را موظف می داند در سایر شهر ها و استان ها به هنگام خرید درب ها شما نصابان را به عنوان نصاب درب فلزی برش لیزری معرفی نماید.

نحوه همکاری نصابان با الماس پنل

توجه داشته باشد که ما به نصابان ماهر در سراسر ایران و شهر های مختلف نیازمندیم. چنان چه از کیفیت کار خود مطمئن هستید می توانید در فرم زیر درخواست خود را ثبت نمایید. تیم الماس پنل برای نصابان در سراسر ایران مزایایی در نظر خواهد داشت.

 

Rate this page