خدمات پس از فروش

شرکت الماس پنل با سال ها سابقه درخشان و تجربه های مفید در زمینه تولید درب های فلزی، با به کارگیری نیروهای متخصص و تکنولوژی پیشرفته، یکی از تولیدکننده های بزرگ در اراک شناخته شده است. هدف تیم الماس پنل بالا بردن امنیت، مرغوب بودن محصولات و درصد رضایت بالای مشتریان است. از این رو، این شرکت خدمات پس از فروش برای خریداران خود ارائه می دهد. بدین صورت که، مشتری بعد از سفارش محصول، جهت تحویل کالا، زمان مشخصی را با تیم پشتیبانی تعیین می کند. سپس شرکت محصول را با بسته بندی های استاندارد و محکمی همراه با نصاب به محل مورد نظر به سراسر کشور ارسال می کند.

تیم مجرب و حرفه ای الماس پنل با اعتماد کامل به دقت در شیوه تولیدات و نحوه ارسالات خود، این اطمینان را به مشتریان خود می دهد، که دیگر نگران کالای سفارشی شده خود و همچنین خدمات پس از فروش نخواهند بود. چرا که نیاز به رگلاژ و سرویس های دوره ای طولانی مدت نخواهند داشت.

اما با این حال، شرکت، مشتری را از بابت کیفیت محصول ساپورت می کند. زیرا اعتماد مشتری برای این مجموعه بسیار حائز اهمیت است. از آنجایی که حوادث هیچگاه خبر نمی کند و ممکن است هر لحظه اتفاق افتد، پس پیش بینی کردن آن برای ما کار دشواری است. چه بسا بهتر که ما جهت اطمینان خاطر مشتری اقداماتی که بر عهده شرکت است را به طور دقیق انجام دهیم. به طور مثال: ما در نظر گرفتیم در صورت بروز مشکل و یا هر خطرات احتمالی مانند تصادف، چه هنگام حمل در مسیر راه و چه زمان نصب، تمامی خسارات بر عهده خود شرکت خواهد بود.

Rate this page