صادرات درب فلزی

شرکت الماس پنل تولید کننده درب فلزی می باشد که در زمینه تولید درب فلزی برش لیزری (درب سی ان سی) فعالیت می نماید. با توجه به تغییرات جدید در دکوراسیون ساختمان های مختلف این شرکت تصمیم به طراحی و  ساخت درب هایی متفاوت از سایر درب های فلزی نموده است که تحولی عظیم در این صنعت را رقم زده است. طراحی اختصاصی و سفارشی درب های فلزی ، درب های فلزی و چوبی (ترکیبی) ، انواع نرده های فلزی با طرح های مدرن ، تنوع رنگ بالا در محصولات ، تولید محصولات با کیفیت بالا و مرغوب ترین متریال ها جزو اهداف تیم الماس پنل بوده است که با بهره مندی از تیم مجرب طراحی و ایده پرداز و کادر مجرب در بخش تولید آماده ارائه خدمات به سراسر ایران و خارج از ایران می باشد. در این بخش به بررسی صادرات درب فلزی برش لیزری اهمیت صادرات این محصول می پردازیم.

الماس پنل در جهت ارائه خدمات هر چه بیشتر ، رفع نیاز های بازار و گسترش خط تولید علاوه بر تامین نیاز های بازار داخل ایران تصمیم به ایجاد لاین صادرات محصولات خود به خارج از ایران نموده است. چنان چه شما عزیزان در حیطه شرکت های بازرگانی فعالیت می نمایید می توانید در این مسیر همراه ما باشید و هرچه بهتر به رونق اقتصاد ایران کمک نماییم. الماس پنل جهت حمایت از فعالان حوزه صادرات مزایای ویژه ای در نظر گرفه است که در ادامه به توضیح هر یک می پردازیم.

 

الماس پنل محصولات خود را به کدام کشور ها می تواند صادر کند؟

جهت ارسال محصولات به تمامی نقاط خارج از ایران محدودیتی از طرف الماس پنل وجود ندارد. ما می توانیم به تمامی نقاط محصولات را ارسال نماییم. کشور هایی از قبیل : خاورمینه ، کشور های عربی ، کشور های همسایه ایران و ….

تیم الماس پنل به عنوان تولید کننده درب فلزی برش لیزری که محصولات خود را به سراسر ایران ارائه می نماید ،‌اکنون آمادگی خود را برای همکاری با شرکت های بازرگانی و اتاق بازرگانی که معاملات برون مرزی و صادرات را انجام می دهند را اعلام می دارد. ضمن عقد قرارداد رسمی به راحتی می توانید با ما جهت صادرات همکاری نمایید. شما عزیزان می توانید در صفحه درباره ما اطلاعات تکملی تماس و راه های ارتباطی را دریافت نمایید.

تماس با ما - الماس پنل

Rate this page