درب فلزی برش لیزری

ساختمان ها از چند بخش مهم تشکیل شده اند. دیوار، درب، پنجره، اتاق ها هر یک بخشی از ساختمان ها بوده که به نوعی نقش تکمیل کننده ساختمان را دارند.انواع درب های ساختمان معمولا از نوع چوبی یا فلزی بوده که بر حسب نوع کاربرد جنس آن ها تعیین می شود. درب فلزی از اصلی ترین بخش های هر ساختمان و به خصوص درب های حیاطی ساختمان است. درب فلزی در واقع نقطه کانونی یک ساختمان بوده و یکی از عوامل موثر در زیبایی هر خانه به شمار می رود. انتخاب و خرید درب ورودی آپارتمان یا حیاط نقش مهمی بر زیبائی ظاهری و امنیت خانه دارد. بسیاری از مشتریان بدون اطلاع از نکات مهم در هنگام خرید، تنها دربی که به لحاظ زیبایی ظاهری مناسب باشند، خریداری کرده و از نکات دیگر غافل می شوند.شرکت الماس پنل به عنوان تولید کننده درب فلزی برش لیزری به بررسی صفر تا صد انواع درب ها و راهنمای خرید آن ها می پردازد.

تاثیر درب خوب بر هارمونی انواع ساختمان ها

درب ورودی منزل بدون در نظر گرفتن نوع متریال، نقش مهمی در نمای ظاهری ساختمان دارد. تصور کنید در یک خیابان راه می روید، تعدادی از ساختمان ها را در کنار هم مشاهده خواهید کرد که هر یک نوعی از درب فلزی بیرونی دارند. هر یک به لحاظ شکل و رنگ نوع خاصی داشته و با فرم کلی ساختمان و متریال سازنده دیوارهای حیاطی هارمونی خاصی دارد.

عابران در اولین نگاه خود، جذب درب ورودی ساختمان شده و آن را به لحاظ رنگ و متریال بررسی خواهند کرد. بسیاری از افراد بر طبق کیفیت درب ورودی، کیفیت نهائی ساختمان را قضاوت می کنند. اگر بهترین متریال و طرح را برای درب ورودی ساختمان خود انتخاب کنید، علاوه بر جذابیت ظاهری، نمای بسیار خوبی به ساختمان خود خواهید داد.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی برش لیزری الماس پنل

اهمیت امنیت در انتخاب درب ساختمان

امروزه حریم خصوصی یکی از مهم ترین دغدغه های مردم است. درب های ساختمان علاوه بر نقش مهمی که در زیبایی خانه داشته، به عنوان یک محافظ امنیتی نیز شناخته می شود. کیفیت درب ورودی ساختمان بر روی امنیت خانه و ساکنین به خصوص اموال خانه تاثیر بسیار مستقیمی دارد. درب فلزی معمولا در مقابل ضربات خارجی مقاومت بیشتری داشته و از امنیت بیشتری در مقایسه با درب چوبی برخوردار بوده و این امنیت بیشتر به ساختار درب و فلزی بودن آن برمی گردد. معمولا برای ساخت درب های فلزی از یک بدنه فلزی با ورق های فولادی ساخته شده و تجهیزات و الزامات بر روی آن نصب می شود.

درب ورودی ساختمان اصلی ترین جزء خانه در قسمت امنیت است. امنیت یکی از مهم ترین معیارهای انتخاب درب فلزی ساختمان بوده که سازندگان باید به این مورد دقت داشته باشند. ایمن سازی درب فلزی به دو بخش اولیه و ثانویه تقسیم بندی می شود. ایمن سازی اولیه مربوط به ساختار درب فلزی و ایمن سازی ثانویه مربوط به نوع یراق آلات مصرفی است.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی برش لیزری الماس پنل

چهارچوب و پروفیل درب های فلزی معمولا از جنس فولاد بوده و برای ساخت درب با امنیت بالا، معمولا بایستی از فولاد با کیفیت ساخته شود. ورق های فلزی فولادی علاوه بر ایجاد بستری مناسب برای استحکام و مقاومت باید با اشکال و طرح های جذاب همراه بوده تا علاوه بر زیبایی ظاهری، نمای ویژه ای را به هر ساختمان بدهد. ایمن سازی ثانویه درب ها مربوط به نوع یراق آلات مورد استفاده بوده که بایستی از قفل های باکیفیت و ایمن برای درب ها استفاده شود. به کار بردن یراق آلات و قفل های زیبا بر روی درب فلزی علاوه بر امنیت نشانی از زیبایی و جذابیت ظاهری درب فلزی است.

اهمیت زیبایی درب ها

زیبایی یکی از مهم ترین فاکتورها در انتقال حس و انرژی مثبت به افراد است. معمولا افراد با در نظر گرفتن شکل ظاهری درب ، ذهنیت خود را بر طبق طراحی داخلی خانه استوار می کنند. درب ورودی بخش اعظمی از ساختمان ها را تشکیل داده که زیبایی خانه را تحت تاثیر قرار خواهد داد. ترکیب رنگ و طرح های زیبا برای درب ورودی ساختمان، ارزش ساختمان را بالا برده و تاثیرات بسیار خوبی بر روی دکوراسیون خانه دارد. چهارچوب یکی از فاکتورهای مناسب در زیبایی درب فلزی هر خانه است. برخی از درب ها تزئینات بسیار پیچیده با طرح های شلوغ داشته که نشان از سبک مدرن خانه داشته و دسته ای دیگر از خانه ها با یک چهارچوب ساده فلزی تشکیل شده و تزئینات خاصی ندارد. چهارچوب ها معمولا در انواع ساده، فرانسوی، مکزیکی و رومی به بازار عرضه شده که هر یک دارای طرح خاصی بوده و برای انواع درب های ورودی یا اتاق مناسب است.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی برش لیزری (cnc)

در حال حاضر تمامی شرکت های تجاری و ساختمان های مسکونی به سبک مدرن ساخته شده و از درب هایی با جنس استیل یا فلز سبک با تزئینات خاص تشکیل شده است. برخی از افراد برای زیباتر شدن درب های فلزی ساختمان از یک سری طرح های دکوراسیون داخلی برای درب ها استفاده کرده که جذابیت بالایی به درب ها می دهند. درب فلزی تنوع بی نظیری در مدل داشته و معمولا نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد. نقش زیبایی ظاهری در افزایش جذابیت ظاهری و جلب توجه افراد به ساختمان می شود. البته باید توجه داشته باشید که این نوع زیبایی باید با نوع متریال و فرم خارجی ساختمان متناسب بوده و با یکدیگر ناهماهنگی نداشته باشند.

درب فلزی

امروزه درب فلزی یکی از پرکاربردترین درب ساختمانی بوده که در انواع گوناگون متحرک و ثابت تولید می شود. درب های فلزی از ویژگی های مختلفی هم چون امنیت، کنترل دمای هوا، چهارچوب قوی و جلوگیری از هر گونه آلودگی و آتش سوزی برخوردار است. این درب ها معمولا با استفاده از پروفیل هایی از جنس ورق و فولاد ساخته شده و با برش لیزری طرح های دلخواه بر روی آن حک می شود.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی سی ان سی

درب فلزی ساختمان معمولا به عنوان درب پارکینگ، درب حیاط یا درب مجتمع های مسکونی یا آپارتمان مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب و خرید انواع درب های فلزی به سلیقه مصرف کننده بستگی داشته و بر اساس نیاز یا سازگاری خود مدل مورد نظر را انتخاب و خریداری نماید.

نسل جدید درب ورودی (برش لیزری)

تکنولوژی برش لیزر یکی از فناوری های مدرن بوده که از اشعه لیزر برای برش اجسام استفاده می شود. این فناوری بدلیل افزایش سرعت و کیفیت در تولید درب فلزی طرفداران بسیاری دارد. در این پروسه تولیدی با ساخت چهارچوب های مستحکم، بر روی درب فلزی الگوهای برش لیزری حک شده و دستگاه برش لیزر با قدرت و تمرکز بر روی سطح برش ایجاد می کند.

در دستگاه برش لیزری، پرتو لیزر به صورت متمرکز بر روی سطح ورق فلزی هدایت شده و سطح ماده بواسطه گرما ذوب شده و تبخیر می شود. سرعت عمل دستگاه برش لیزری به نوع ماده سازنده ورق فولادی درب فلزی بستگی دارد. جهت برش فلزات سه نوع فرایند برش گاز، کریستال و فیبر وجود دارد. این تکنولوژی در مقایسه با سایر فناوری های برش فولادی، خطای کمتری داشته و به لحاظ هزینه گران قیمت تر است.

درب فلزی برش لیزری
درب سی ان سی برش لیزری

برای ساخت درب های مدرن با برش لیزری معمولا از ورق هایی با ضخامت 3 میلی متر استفاده شده و پترن مورد نظر بواسطه سیستم کامپیوتری بر روی سطح ورق انتقال و برش داده می شود. این گونه درب ها بسیار متنوع بوده و فرد به راحتی در میان طیف وسیعی از درب ها، مدل مورد نظر خود را انتخاب می کند. امنیت، زیبایی ظاهری، ماندگاری بالا و کیفیت از جمله مزایای درب فلزی برش لیزری است.

درب سی ان سی در اراک زیر نظر بزرگ ترین تولید کننده درب الماس پنل تولید می شود. تکنولوژی برش لیزری درب های فلزی یک نوع فناوری در حال گسترش بوده که امروزه در طراحی های دکوراسیون داخلی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این تکنیک اجازه طراحی پله های فلزی با برش لیزری را نیز به فرد داده و مدل های متنوعی را در اختیار افراد قرار می دهد.

الماس پنل به عنوان تولید کننده نسل جدید درب فلزی

شرکت تولیدی الماس پنل یکی از شرکت های معتبر در زمینه طراحی و تولید انواع درب فلزی برش لیزری یا CNC بوده که در شهر اراک قرار دارد. این شرکت با توجه به تقاضای روز افزون بازار و تمرکز بر روی نیاز و سلیقه مردم، انواع درب فلزی مدرن را با متریال های باکیفیت فلزی تولید کرده و در اختیاز بازار قرار داده است.

درب فلزی برش لیزری
درب سی ان سی الماس پنل

الماس پنل به عنوان اولین تولید کننده درب های تلفیقی چوب و فلز شناخته شده و متناسب با نوع نمای ساختمان، درب مناسب را طراحی و تولید می کند. شعار همیشگی الماس پنل خرید مستقیم از کارخانه است. شما می توانید درب فلزی برش لیزری در اراک  را با قیمت مناسب و بدون هیچ گونه واسطه خریداری کنید.

کیفیت بالای درب های فلزی، تنوع بالا در طرح های درب فلزی، کارایی و استحکام بالا، هماهنگی با انواع سبک های دکوراسیونی، عایق صدا و حرارت، استفاده از مواد اولیه درجه یک، امکان سفارشی سازی مطابق با سلیقه مشتری، امنیت بالای درب ها، زیبایی، ماندگاری و قیمت مناسب از جمله مزایای این نوع درب های فلزی بوده که سبب تمایز محصولات الماس پنل با سایر محصولات موجود در بازار است. برای مشاهده محصولات الماس پنل می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود کاتالوگ

متریال انواع درب ها

 • استیل

فولاد ضد زنگ یا استیل امروزه کاربرد گسترده ای در ساخت انواع درب ها دارد. درب های استیل از پروفیل استیل، لوله استیل، میلگردهای آهنی و یراق آلات استیل ساخته شده که هر بخش به نوعی نقش کامل کننده در زیبایی درب دارد. این نوع درب ها بدلیل خاصیت ضد زنگ و ضد خوردگی در مناطق مرطوب مورد استفاده قرار می گیرد.

درب استیل معمولا به عنوان درب ورودی آپارتمان، ورودی پارکینگ، ورودی ویلا و درب های آسانسور کاربرد داشته و جایگزین خوبی برای درب های قدیمی و آهنی در نظر گرفته می شود. این دربها با توجه به نظر و سلیقه افراد طراحی و تولید شده و تلفیق آن با چوب یا شیشه ایده ای بسیار خلاقانه و ظاهری زیبا را به درب ها می دهد.

درب استیل یکی از به روز ترین تکنولوژی های ساخت درب در سراسر جهان بوده که ایران نیز از این مقوله مستثنی نبوده و شرکت های متعددی با متریال اولیه باکیفیت در تولید و طراحی انواع درب های استیل مشغول فعالیت هستند. ابعاد درب استیل، نوع یراق آلات، تعداد لنگه های بازشو و ثابت درب های استیل و نوع چهارچوب کشی درب های استیل از جمله عوامل موثر بر روی قیمت درب های استیل است.

 • چوبی

درب های چوبی یکی از قدیمی ترین درب های ساختمانی بوده که به لحاظ زیبایی جذابیت خاصی دارد. برای ساخت درب های چوبی معمولا از انواع چوب های توسکا، بلوط، صنوبر، گردو و ساج تولید می شوند. درب های چوبی با سایر چوب ها همانند گیلاس نیز تولید شده که زیبایی منحصر به فردی را به درب های می بخشد.

فارغ از زیبایی و جذابیت ظاهری، استحکام و دوام درب های چوبی از اهمیت بالائی برخوردار است. درب های چوبی معمولا قابلیت هماهنگی با انواع سبک های دکوراسیونی را داشته و نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد. خانه های مدرن امروزی معمولا از درب های ورودی با جنس چوب و طرح های زیبا ساخته شده که از امنیت بالائی برخوردار است.

ساختار اصلی درب های چوبی با توجه به مکان قرار گیری درب به مرور زمان دارای تحول شده و اشکال جدیدی از درب های چوبی به دنیای مدرن درب های چوبی راه یافته است. نوع چوب و متریال اولیه، نوع روکش چوب، امنیت و زیبایی ظاهری درب چوبی، نوع قفل و دستگیره چوبی و طول عمر درب های چوبی از جمله عوامل موثر بر قیمت درب های چوبی است.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی سی ان سی
 • کامپوزیت

درب های کامپوزیتی معمولا از ترکیب چند نوع ماده اولیه ساخته می شود. شیشه تقویت شده یا پی وی سی یکی از مواد مهم در ساخت این نوع درب است. هسته جامد مستحکم این نوع درب ها عایق خوبی در برابر صدا و حرارت بوده و یکی از قوی ترین درب های ساختمانی به شمار می رود.

ساختار خارجی این نوع از درب ها از استحکام و دوام بالایی برخوردار بوده و برخلاف گزینه های چوبی، خطر تورم و جمع شدن یا تاب خوردگی در اثر حرارت یا آب دیدگی ندارد. درب های کامپوزیت یکی از بهترین درب های ورودی ساختمان بوده که از ضمانت طولانی مدت ماندگاری و طول عمر برخوردار است.

 • فرفورژه

درب فرفورژه در اصطلاح عامیانه به انواع درب های فلزی تشکیل شده با قطعات میلگرد یا چهار سوی توپر بوده که در اثر حرارت 400 درجه خم شده و شکل منحصر به فردی خواهند گرفت. درب فرفورژه برای درب های ورودی ساختمان یا پارکینگ و ویلا مورد استفاده قرار می گیرد. بخشی از قطعات مورد استفاده در درب های فرفورژه بواسطه فرایند ریخته گری تولید شده که نقش کلیدی در میزان زیبایی درب ها دارد. بهترین نوع قطعات ریخته گری فرفورژه معمولا با پروسه شوتینگ یا ریخته گری فشرده انجام شده که قطعات فرفورژه چدنی نام دارد.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی برش لیزری الماس پنل

درب فرفورژه به لحاظ طراحی به 5 زیر مجموعه درب پارکینگ جنوبی، درب پارکینگ شمالی، درب نفر رو، درب حیاط و درب لابی تقسیم بندی می شود. طراحی و ساخت درب های فرفورژه نیاز به دقت و مهارت بالائی داشته و همانند سایر درب های فلزی ابتدا چهارچوب و سپس کلاف کار ساخته می شود. قیمت درب های فرفورژه بر حسب کیلوگرم و پس از اتمام کار محاسبه می شود. این نوع از درب ها قابلیت سفارشی سازی داشته و برخی از مشتریان با وزن سبک و برخی دیگر با وزن بالا سفارش می دهند. امنیت بالا و استحکام فوق العاده در کنار زیبایی از جمله مزایای این نوع درب های ساختمانی است.

 • رولی

درب رولی یکی از رایج ترین درب ساختمانی بوده که از نوع درب اتوماتیک است. این درب ها به صورت کرکره برقی برای درب های ورودی، پارکینگ یا مجتمع های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع درب ها قابلیت سازگاری با هر نوع محیطی را دارد. هنگام نصب این نوع درب ها بایستی به جهت انتخاب تیغه های رول آپ دقت کرد. هزینه نصب این نوع از درب ها بستگی به ساختار درب و متریال اولیه و ابعاد مورد نظر دارد. تنوع رنگ بندی، استفاده از متریال مختلف در ساخت درب، قیمت مناسب و مقرون به صرفه، سهولت در استفاده و عایق بندی اتصالات از جمله مزایای این نوع درب است.

 • ضد سرقت

درب های ضد سرقت برخلاف درب های معمولی از امنیت بالایی در مقابل فشار یا شکستن قفل برخوردار است. اسکلت درب ضد سرقت از چند لایه مختلف تشکیل شده است. در ساخت این نوع درب از یک لایه فلزی در میان دو لایه روکش چوبی با استفاده از عایقی از جنس پشم سنگ برای عایق صدا و حرارت استفاده شده است.

ورقه میانی درب و کلاف اطراف درب همگی از جنس فولاد بوده و امنیت بالا در مقابل ضربه یا فشار دارد. روکش چوبی درب معمولا از جنس MDF، PVC یا ترکیب فلز و شیشه است. ضخامت ورقه فلزی در این نوع درب ها معمولا 1.5 میلی متر بوده و چهارچوب ها در قطر 18 سانتی متر تولید می شود.

 • فلزی

استحکام و مقاومت بالای درب های فلزی یکی از دلایل مهم در استفاده این نوع از درب ها است. درب فلزی معمولا برای درب های ورودی پارکینگ و ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد. این درب ها بدلیل مواد اولیه تشکیل دهنده در مقابل رطوبت مقاومت کافی داشته و در مناطق مرطوب و سرد قابلیت استفاده را دارد.

درب فلزی برش لیزری
درب cnc برش لیزری

ابعاد درب فلزی، کیفیت ساخت درب، طرح و وزن درب از جمله عوامل مهم در تعیین قیمت درب های فلزی است. زیبایی ظاهری و سهولت در نگهداری از جمله مزایای این نوع از درب های ساختمانی بوده که نظر هر بیننده ای را به خود جلب خواهد کرد.

انواع رنگ مورد استفاده در درب ها

انتخاب رنگ مناسب برای درب ورودی یکی از عوامل موثر در کیفیت و سلیقه ساکنین است. برخی از افراد با عبور از یک خیابان و بررسی رنگ درب های ورودی ساختمان، میزان آرامش و رنگ بندی فضای داخلی خانه را تخمین زده و بر حسب آن سلیقه و ذوق ساکنین را محک می زنند. روانشناسی رنگ ها معمولا رنگ هایی همانند خاکستری، آبی روشن، سبز، مرجانی، بنفش، نیلی و زرد برای درب های ورودی بدلیل آرامش و جلوه خاصی که به درب ها داده پیشنهاد می دهد. رنگ مناسب برای درب های ورودی معمولا با توجه به نوع کاربری ساختمان تعیین می شود.

برخی از رنگ ها همانند مسی یک رنگ جذاب و دیدنی بوده که خاصیت فوق العاده چشم گیری را به درب ورودی هر ساختمانی می دهد. درب ها فرفورژه یا فلزی حیاطی معمولا با رنگ های مشکی و طلایی بوده که حس قدرت و زیبایی خاصی را به بیننده منتقل خواهد کرد. در دنیای مدرن امروزی از رنگ طوسی بدلیل تناژ خنثی و هماهنگی با انواع سبک های ساختمانی بیشتر استفاده می شود. این رنگ در واقع نوعی رنگ کلاسیک به شمار رفته که در کنار سایر رنگ ها نیز جذابیت خاص خود را دارد.

رنگ کوره ای

رنگ های کوره ای یکی از مهم ترین رنگ های صنعتی به شمار رفته که به صورت پودری یا مایع است. این نوع رنگ برای رنگ آمیزی سطوح مختلف فلزی همانند درب های ورودی ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد. برای رنگ آمیزی درب فلزی معمولا از نوع پودری این رنگ استفاده می شود. رنگ پودری کوره ای از پودرهای بسیار ریز و خشک تشکیل شده که با فشار به سطح مورد نظر پاشیده شده و بلافاصله پخته می شود. حرارت وارده به این نوع پودرها سبب شده تا رنگ دوام و ماندگاری بالایی بر روی سطح فلزی داشته و هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نکند. تنوع گوناگون رنگ های پودری، کیفیت بالای رنگ های پودری و ماندگاری بالای آن ها از جمله مزایای مهم این نوع رنگ به شمار می رود.

رنگ کوره ای مایع نیاز به فرایند خاصی نداشته و پس از رنگ آمیزی در هوای آزاد به مدت 1 الی 24 ساعت کاملا خشک می شود. تغییر رنگ این نوع رنگ آمیزی بسیار راحت بوده و در صورتی که از رنگ رضایت نداشته باشید به راحتی سطح قبلی را پاک سازی کرده و رنگ جدید را بر روی سطح می زنید. میزان چسبندگی رنگ های کوره ای به نوع زیر سازی و کیفیت آن بستگی دارد. انسجام و چسبندگی مناسب سطح، کیفیت رنگ آمیزی را تحت تاثیر قرار داده و بر روی جذابیت ظاهری و نمای خارجی درب موثر است. این نوع از رنگ های الکترواستاتیک یا کوره ای قابلیت های منحصر به فردی داشته که نیاز صنایع فلزی برای رنگ آمیزی درب ها را برطرف خواهد کرد.

مزایا و معایب استفاده از درب فلزی برش لیزری

یکی از مهم ترین فاکتورهای جلب توجه بینندگان، نمای ظاهری و خارجی درب ورودی ساختمان است. فناوری نوین برش لیزری درب های فلزی با طرح های متنوع و زیبا، جذابیت ظاهری بسیاری داشته و طیف گسترده ای از سلایق را به خود اختصاص خواهد داد.

بسیاری از مشتریان علاوه بر زیبایی نمای خارجی درب، به امنیت و میزان سکوریتی درب نیز توجه کرده و به عنوان فاکتور اصلی برای خرید و انتخاب درب های فلزی به آن دقت می کنند. درب فلزی برش لیزری از امنیت و دوام و استحکام بالایی برخوردار است. قابلیت هماهنگی با انواع سبک های ساختمانی، قابلیت سفارشی سازی و طرح بندی متنوع از جمله مزایای این نوع از درب های ساختمانی است.

انواع بازشو درب ها

ابتدایی ترین حالات درب به صورت لنگه ای بوده که به صورت راست بازشو یا چپ بازشو است. با گذشت زمان و پیشرفت علم، انواع بازشو درب ها نیز دچار تحول شده و شیوه های متعددی به این حوزه وارد شده است.

 • لنگه ای

یکی از معمول ترین نوع بازشوی درب های حیاطی یا ورودی ساختمان، نوع لنگه ای است. در ساختار درب های لنگه ای از انواع مختلفی از لولاهای عمودی، کف گرد، پروانه، پیانو و … استفاده می شود. تعداد لنگه های هر درب با توجه به نوع طراحی درب و ابعاد آن متفاوت است. جهت باز شدن درب های لنگه ای باید به سمت فضای داخلی بوده تا هیچ گونه مزاحمتی برای عابرین ایجاد نکند.

 • ریلی

نوع دیگری از بازشو درب ها، نوع ریلی است. در ساختار درب های ریلی از ریل، هرزگرد و نگهدارنده استفاده می شود. برخی از مدل های ریلی به صورت اتوماتیک کار کرده که به کمک یک موتور و ریل دندانه دار درب به سمت مورد نظر هدایت می شود. این نوع از درب ها غالبا به صورت یک تکه طراحی شده و برای فضاهای کوچک بسیار مناسب است. در ب های ریلی برای کاربری هایی هم چون فروشگاه یا ساختمان های تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

 • تاشو

نوعی دیگر از بازشوی درب ها، نوع تاشو است. این نوع از درب ها ساختاری همانند پارتیشن های ثابت داشته که از چند تکه با ابعاد متناسب ساخته شده است. باز و بسته شدن این نوع از درب ها به صورت یک یا دو طرفه است. درب های تاشو نسبت به درب های لنگه ای فضای کمتری را اشغال کرده و برای محیط هایی همانند شرکت ها یا پارکینگ های شخصی بسیار مناسب است.

 • سکشنال

یکی از مدرن ترین نوع بازشوی درب ها، نوع سکشنال است. تکه های درب، ریل، موتور، زنجیر، بازو، سنسور از جمله اجزای تشکیل دهنده این نوع از درب ها است. این نوع از درب ها در مقایسه با درب های ریلی فضای کمتری اشغال کرده و برای فضاهایی هم چون پارکینگ یا مراکز آتش نشانی بسیار مناسب است.

 • گردان

آخرین نوع از بازشو درب ها، نوع گردان است. باله، ستون مرکزی، محوطه دایره ای، ترمز، موتور و سنسور از اجزای تشکیل دهنده درب های گردان است. این نوع از درب ها معمولا برای کاربری هایی همانند پاساژ مورد استفاده قرار می گیرد.

ابعاد استاندارد درب ها

اندازه و ابعاد استاندارد برای درب های ساختمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. درب های خارجی و داخلی ساختمان پیش از طراحی نیاز به یک ابعاد استاندارد داشته تا با توجه به آن فضای خالی در نظر گرفته شود. معمولا درب های ورودی تک لنگه با عرض های 108، 116، 153 سانتی متر و بازشو مفید 88، 96، 137 سانتی متر طراحی و تولید می شود. ارتفاع تمامی درب های تک لنگه حداقل ۲۲۰ سانتی متر در نظر گرفته می شود.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی برش لیزری الماس پنل

در صورتی که درب های ورودی به صورت دو لنگه باشند، عرض 200، 256، 356 و باز شو مفید 118، 245، 295 سانتی متر محاسبه می شود. ارتفاع تمامی درب های دو لنگه به صورت استاندارد حداقل ۲۲۰ سانتی متر است. در این میان ابعاد استاندارد درب ضد سرقت تک لنگه به صورت 97 در 204 سانتی متر و اگر دو لنگه باشد به صورت 150 در 80 سانتی متر در نظر گرفته می شود.

خرید اینترنتی از فروشگاه های درب و پنجره

امروزه با گسترش سطح ارتباطات، افراد تمایل زیادی به خرید های اینترنتی داشته اما در این میان برخی از اجناس همانند درب یا پنجره را نمی توان با اطمینان به صورت اینترنتی خرید کرد. خرید این نوع از مصالح و تجهیزات ساختمانی نیازمند شناخت متریال و اعتبار فروشگاه بوده که فرد بایستی قبل از خرید به خوبی دقت کند. حمل و نقل آسان، کاهش اتلاف وقت، کیفیت خوب و قیمت مناسب از مزایای خرید اینترنتی است.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی سی ان سی در اراک

فروشگاه اینترنتی الماس پنل به عنوان اولین تولید کننده درب های فلزی و ضد سرقت در ایران بوده که از کیفیت بالای محصولات برخوردار است. کیفیت متریال اولیه، سطح کیفی ساختاری درب ها، امکان سفارشی سازی طرح های مورد نظر، شروع ساخت بعد از تایید طرح ها و الگو ها، تضمین کیفیت، اطمینان از بازگشت وجه، تحویل به موقع و مشتری مداری از دلایل مهم در انتخاب این فروشگاه اینترنتی است.

صادرات درب فلزی برش لیزری

شرکت الماس پنل با به کار گیری دانش به روز تصمیم به ایجاد تحول عظیم در دکوراسیون ساختمان ها و تولید درب های به روز با طرح های متنوع و به روز نموده است. ابتدا الماس پنل تصمیم به ایجاد تحول در صنعت درب فلزی نموده که ایجاد تنوع رنگی بالا در محصولات ، تولید محصولات با کیفیت بالا و متریال های مرغوب و ترکیبی ، سفارشی سازی طرح ها با توجه به خواست مشتری ، تولید درب بعد از تائید طرح توسط مشتری ، تولید انواع در ب و نرده و حفاظ و ….. می باشد. امروزه الماس پنل آماده است تولیدات خود را علاوه بر سراسر ایران به خارج از ایران نیز صادر نماید. اگر چه شما عزیزان در حیطه شرکت های بازرگانی فعالیت می نمایید می توانید در این مسیر همراه ما باشید و هرچه بهتر به رونق اقتصاد ایران کمک نماییم. جهت ارسال محصولات به تمام نقاط خارج از ایران محدودیتی از طرف الماس پنل وجود ندارد. ما می توانیم به تمامی نقاط محصولات را ارسال نماییم. کشور هایی از قبیل : خاورمیانه ، کشور های عربی ، کشور های همسایه ایران و …. برای ارتباط با کارشناسان ما در بخش صادرات می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

صادرات درب فلزی

همکاری با نصابان درب فلزی

الماس پنل تولیدات درب فلزی خود را سراسر ایران به فروش می رساند. به همین منظور ما نیاز به نصابان ماهر در زمینه نصب انواع درب فلزی داریم. چنانچه شما عزیزان از کیفیت کار خود اطمینان کامل دارید می توانید از لینک زیر اقدام به همکاری نموده و از مزایای همکاری با الماس پنل بهره مند شوید.

درب فلزی برش لیزری
درب فلزی برش لیزری در اراک

همکاری با نصابان درب فلزی

نکات مهم در خرید اینترنتی درب

 • چیدمان صفحه اصلی فروشگاه اینترنتی
 • نمونه کارهای اجرایی فروشگاه
 • نحوه ارتباط با پشتیبان
 • نحوه پاسخ گویی و پیگیری سفارش ها
 • مجوزهای معتبر فروشگاه
 • تنوع در طرح ها و الگو های ساختاری

راهنمای اندازه گیری جهت خرید اینترنتی درب

برای اندازه گیری درب جهت خرید اینترنتی بایستی مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید:

 • تعیین اندازه ارتفاع درب
 • اندازه گیری عرض درب
 • اندازه گیری ضخامت درب
 • در نظر گرفتن واحد اندازه گیری سانتی متر یا میلی متر برای هر یک از مراحل بالا
درب فلزی برش لیزری
درب فلزی برش لیزری در اراک

نحوه خرید اینترنتی و سفارش درب فلزی برش لیزری الماس پنل

شما می توانید با مراجعه به سایت الماس پنل از میان صدها نمونه اجرایی، درب مورد نظر خود را انتخاب کرده و با تعیین ابعاد و رنگ مورد نظر، سفارش خود را ثبت کنید. برای ثبت سفارش می توانید با مشاوران و طراحان داخلی این سایت مشورت کرده و محصول را انتخاب نمایید. پس از تائید طرح معمولا پس از 10 الی 25 روز کاری سفارش آماده ارسال شده و از طریق شیوه های ارسال با بسته بندی مطمئن به دست مشتری می رسد.

ثبت سفارش

استعلام قیمت

سوالات متداول درب فلزی برش لیزری

 • قیمت درب فلزی در خرید اینترنتی به چه صورتی برآورد می شود؟

مواد اولیه، نوع یراق آلات، رنگ امیزی درب و نوع بسته بندی از جمله عوامل موثر بر روی قیمت درب فلزی است. قیمت نهایی با توجه به وزن و ابعاد استاندارد درب تعیین می شود.

 • آیا صادرات درب برش لیزری امکان پذیر است؟

بله. فروشگاه الماس پنل یکی از بسترهای معتبر در جهت صادرات درب های فلزی برش لیزر اراک بوده که ارسال به سراسر ایران و صادرات به بخش های مختلف جهان دارد.

 • حمل و نقل درب های فلزی از فروشگاه الماس پنل به چه صورت است؟

حمل و نقل با بسته بندی های بسیار مستحکم انجام شده و به صورت مستقیم بدون هیچ گونه هزینه اضافه از کارخانه به مقصد ارسال می شود.

 

در صورت نیاز به همفکری و مشاوره رایگان در زمینه خرید و نمایندگی می توانید با شماره زیر در تماس باشید و یا از طریق واتساپ پیام دهید.
شماره تماس: ۰۹۳۳۵۵۷۳۸۰۰            شماره واتساپ: ۰۹۱۸۸۴۹۱۵۵۸

5/5 - (10 امتیاز)