حفاظ پنجره فلزی

از سالیان دور ساخت پنجره، از ارکان مهم، ساختمان‌ سازی بوده است. اگر به مکان‌ های باستانی رفته باشید، متوجه خواهید شد که در بدنه قلعه‌ ها، و برج، و بارو ‌ها، پنجره به کار رفته است. از همان اول، با ساخته شدن اولین مکان، توسط بشر، بشر احساس کرد، که نیاز به قسمتی در ساختمان دارد، که علاوه بر امنیت، نور طبیعی، و هوای پاکیزه را وارد ساختمان کند. امروزه نیز پژوهشگران، به استفاده از نور طبیعی خورشید، و هوای پاکیزه، بسیار معتقد می‌باشند. هوای پاکیزه، و نور طبیعی می‌تواند، آسایش، و آرامش، را در محیط زندگی، و محیط کار، به شکل قابل توجه ‌ای ایجاد کند. امروزه امنیت و ضرورت استفاده از حفاظ پنجره فلزی مناسب از اهمیت بالاتری نسبت به گذشته برخوردار است. همچنین استفاده از درب فلزی و برش لیزری بیشتر از قبل مورد توجه افراد واقع شده است.

در ساخت انواع پنجره ها، از متریال ‌های مختلف، مانند سنگ، چوب، و انواع آهن، و فلز، مورد استفاده قرار می گرفت. شکل ظاهری پنجره‌ های گذشته، همانطور که پیشتر ذکر شد، به این صورتی که الان می‌بینید نبوده است. مانند؛ پنجره ‌های امروزی که، بسیار منظم، و مرتب، از جنس فلز، یا پی وی سی، ساخته نشده بودند. پنجره‌ ها دورانی را گذرانده ‌اند، و دچار تغییرات زیادی، در طی نسل ‌ها شده ‌اند، تا به شکل امروزی خود درآمده ‌اند. هر نسل، با توجه به خلاقیت، و سلیقه خود، و با توجه به گذشت زمان و پیشرفت ابزار آلات، به گونه ‌ای در ساخت پنجره‌ها تغییر ایجاد کرده است.

با کمی دقت در پنجره‌ های امروزی و پنجره‌ هایی که از دو یا سه دهه قبلی به جا مانده‌ اند، متوجه خواهید شد که پنجره‌ های قدیمی، متعلق به چند سال پیش، از چوب ساخته شده‌ اند، و یا شیشه ‌‌ های رنگی در آن به کار رفته ‌اند، که نور آفتاب، هنگامی که به آن‌ ها برخورد می‌کرد، نور  با رنگ همان شیشه وارد خونه می شد. پنجره های بزرگ و چوبی قدیمی، بسیار امروزه دچار تغییر شده ‌اند. کاربرد آن ‌ها همانند کاربرد قبلی است، و نور و هوا را وارد ساختمان می‌ کنند، فقط رویکرد زیبایی، جای خود را به رویکرد امنیت و گرما داده است.

حفاظ پنجره

یکی از مهمترین ارکان، یک ساختمان مسکونی، اداری، یا تجاری، داشتن امنیت می‌باشد. راه‌ های متفاوتی برای تأمین امنیت، برای ساختمان ‌ها وجود دارد. یکی از این راه‌ ها نصب دوربین در ساختمان، یا نصب حفاظ درب و پنجره، و یا استفاده از قفل هوشمند است. یکی از روش ‌ها که  امنیت ساختمان را به شکل قابل توجه ‌ای افزایش می‌دهد، استفاده از حفاظ‌ های پنجره ساختمان می‌باشد. افراد برای پنجره‌ های ساختمان خود، حفاظ نصب می‌ کنند، تا از دزدیده شدن اموال خود توسط سارقان جلوگیری کنند.

همانطور پیشتر به آن اشاره شد، ما می‌توانیم امنیت را در ساختمان‌ های اداری، و مسکونی خود، با استفاده از نصب حفاظ‌ های مربوط به درب و پنجره و استفاده از دوربین در محوطه ساختمان، یا راهرو‌ های آن برقرار کنیم. این موارد با کنار هم بودن باعث بالا رفتن سطح ایمنی ساختمان می‌شوند، و در نتیجه آرامش خاطر افراد در ساختمان‌ ها رقم می‌خورد. یکی از روش‌ هایی که امروزه استفاده می‌شود برای امنیت ساختمان و می‌خواهیم به آن بپردازیم، نصب حفاظ برای پنجره‌ها می‌باشد.

این حفاظ‌ ها دارای انواع و  اقسام مختلفی می‌باشند. بسیار از مردم خیال می‌ کنند، که منظور ما از محافظ پنجره، میله‌ ها و نرده‌های ساده قدیمی می‌باشد، که پشت پنجره‌ها مورد استفاده قرار می ‌گرفتند. تصور شما نیز درست است.  آن‌ها نیز نوعی از محافظ‌ پنجره‌ ها هستند اما به شکل قدیمی آن که بیشتر در سال ‌های گذشته پر طرفدار بودند. شکل محافظ‌ های پنجره‌ ها همانند دیگر موارد دستخوش تغییر شده است. امروزه مدل ‌های مختلفی با طرح ‌ها و جنس ‌های متفاوتی وارد بازار شده ‌اند، که از مدل ‌های قدیمی این محافظ‌ ها پیشرفته و بروز می‌ باشند.

یک نوع حفاظ بسیار ساده اما با کارایی بسیار، در حفاظت از ساختمان.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

جهت دریافت مشاوره در مورد محصولات و خدمات الماس پنل، میتوانید شماره تماس خود را برای واحد فروش ما ارسال بفرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

امروزه مشتری می‌ تواند متناسب با سلیقه بودجه نوع معماری ساختمان و نوع پنجره‌ای که در ساختمان خود به کار برده است  این محافظ‌ ها را خریداری کند. شرایط آب و هوا می‌ تواند، تأثیرگذار بر نوع انتخاب محافظ باشد. در ساخت محافظ پنجره‌ ها، از متریال ‌های گوناگونی استفاده می‌ شود، مانند آهن، استیل، پی وی سی، که هر کدام از این مواد دارای خصوصیاتی می‌ باشند و هر کدام از آن ها برای آب هوای خاصی مناسب هستند.

از آهن برای تولید حفاظ پنجره استفاده می‌ شود. این ماده دارای مقاومت و دوام بالایی است و می‌ توان آن را در شکل، اندازه، و طرح‌ های مختلف نیز تولید کرد، اما مانند هر مورد دیگر دارای عیب هایی نیز می‌ باشد. مثلاً: به زنگ زدگی آهن، یا پوسیدگی آن در مناطقی که دارای رطوبت زیادی می‌ باشند، می‌ توان اشاره کرد که در نتیجه استفاده از محافظ آهنی در مناطقی که دارای رطوبت زیاد می‌ باشند توصیه نمی‌ شود.

در این دوران، پر استفاده‌ ترین متریال در ساخت محافظ‌ های پنجره‌ ها که دارای محبوبیت نیز می‌ باشند استفاده از استیل یا آلمینیوم است. از مزیت‌ های این متریال ‌ها به استقامت بالا و رنگ ثابت بودن آن می‌ توان اشاره کرد. به دلیل این مزیت ‌ها، محافظ پنجره‌ هایی که از جنس آلومینیوم ساخته شده‌ اند، بدون استفاده از ضد زنگ در مناطق مختلف، با آب و هوا‌ی مختلف مورد استفاده قرار می ‌گیرند.

ماده بعدی که‌ در ساخت محافظ‌ ها به کار می ‌رود پی وی سی یا وینیل است. این ماده شبیه به چوب است و به آن شبه چوب نیز گفته می‌شود.  از مزیت ‌های این ماده به با دوام بودن آن در برابر حرارت، رطوبت، و … می‌توانیم اشاره کنیم. این ماده دارای قیمت بسیار مناسبی، نسبت به دو ماده دیگر می‌ باشد. اما یکی از عیب هایی که این ماده دارد، این است که نسب به آهن و آلمینیوم آلودگی بیشتری را به خود جذب می‌ کند و برای شهر ‌هایی که آلودگی در آن‌ ها بسیار بوده توصیه نمی‌ شود چون این ماده به نگهداری بیشتر و دائمی نیاز داد.

قیمت این محافظ‌ ها در بازار بسیار گسترده است. قیمت محافظ‌ های پنجره‌ ها به عوامل متعددی بستگی دارد. فلز مورد استفاده در محافظ، درجه کیفیت،  طراحی و نقش نگار ‌های موجود در فلز، که ساده باشد، پیچیده باشد، هر یک به گونه ای بر قیمت تاثیر می‌گذارد و یا  تعداد حفاظ‌ های به کار رفته در آن ابعاد، متراژ و هزینه دستمزد ساخت، تولید، و نصب محافظ و البته از هزینه حمل نقل آن نیز غافل نشویم، این‌ ها همگی بر قیمت یک محافظ پنجره تأثیر مستقیم و غیر مستقیم دارند. محافظی که وزن آن زیاد است، نسبت به محافظی که وزن کمتری دارد قیمت بیشتری دارد. چون هر چه وزن بیشتر باشد، ماده و آلیاژی که در آن مصرف شده نیز قاعدتاً بیشتر می‌ باشد.

انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره فرفورژه

وقتی اسم فرفورژه گرفته می‌ شود، ناخودآگاه یاد فلزاتی خواهید افتاد که شبیه به آهن هستند. تا حدودی تصور شما درست می‌ باشد. فرفورژه از فلز ساخته می‌ شود. فلزی که فرفورژه از آن ساخته می‌ شود، دارای رنگی سیاه می‌ باشد. صنعتی که فرفورژه را می ‌سازد، صنعتی می‌ باشد که با هنر آمیخته شده است. فرفورژه دارای زیبایی و ظرافت خاصی می‌ باشد. مردم گمان می ‌کردن که محافظ فرفورژه از امنیت خوبی بر خوردار نمی‌باشد و فقط دارای زیبایی و خاصیت  دکوری می‌باشد‌‌. اما محافظ فرفورژه، پس آن که مورد برسی از نظر امنیتی قرار میگرند، به بازار عرضه می‌ شوند. امروزه خرید و استفاده از محافظ فرفورژه بیشتر شده و در نتیجه امنیت ساختمان‌ ها نیز افزایش یافته است.

این محصولات به  دو صورت ساخته می‌ شوند یک نوع آن تولید صنعتی یا کارخانه ای می‌باشد و یک نوع آن تولید کارگاهی و صنفی که توسط جوشکار ‌ها انجام می‌ شود. تولیدات صنفی خواهان بیشتری دارد و مردم آن را نسبت به کارخانه ‌ای ترجیح می‌دهند. امروزه به دلیل قیمت پایین فرفورژه‌ ها، از آن  به جای نرده ‌های استیل و سنگ‌ های قلیونی در ساخت محافظ‌ ها استفاده می‌شود. از فرفورژه‌ ها به جای نرده‌ های فلزی نیز استفاده می‌ شود چون باز هم قیمتی مناسب ‌تر از نرده‌ های فلزی دارد. اما این نکته فراموش نشود! که جدا از قیمت پایین فرفورژه، کیفیت بسیار خوب آن نیز بی‌ تأثیر در محبوبیت آن نیست و برای کیفیت بالای خود، طرفداران زیادی به خود اختصاص داده است. مهمترین بخش و اولین بخشی که یک خریدار به آن توجه می‌کند کیفیت است. کیفیت خوب برای یک خریدار از اهمیت بالایی بر خوردار است. چیزی که فرفورژه همراه با قیمت مناسب از آن بر خوردار می‌باشد.

این حفاظ‌ ها، قبل از این که وارد بازار شوند کیفیت آن‌ ها تست می‌ شود و با کیفیت بسیار بالا وارد به بازار می‌ شوند. امروزه  این محافظ‌ ها در بازار به خوبی جلو رفته و جای خوبی در میان محافظ‌ های با کیفیت باز کرده‌ اند. شاید کیفیت محافظ ‌های فرفورژه به اندازه نرده‌ از جنس آهن نباشد اما به شما توصیه می‌شود از آن‌ ها استفاده کنید و امنیت آن را تضمین می‌ کنیم.  این محافظ‌ ها کارایی محافظ ‌های آهنی را دارند. این نرده‌ ها چیزی از نرده‌ های آهنی کم ندارند، اما غافل نشویم که نرده‌ های آهنی تنوع بیشتری نسبت به فرفورژه دارند. حفاظ فرفورژه، قیمت کمتری نسبت به نرده‌ آهنی دارند. اما کاربرد آن را دارند. شما می ‌توانید با انتخاب محافظ ‌ فرفورژه در هزینه ‌های خود صرفه‌ جویی کنید.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

جهت دریافت مشاوره در مورد محصولات و خدمات الماس پنل، میتوانید شماره تماس خود را برای واحد فروش ما ارسال بفرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

شاید بخواهید به دلیل تنوع بالایی که طرح‌ های نرده‌ های آهنی دارند، به جای فرفورژه از آن ‌ها استفاده کنید! اما محافظ ‌های فرفورژه، دارای طرح‌های گوناگون و متعددی نسبت به نرده‌ های معمولی هستند. کمتر بودن طرح‌ های محافظ فرفورژه، نسبت به نرده محافظ آهنی، دلیل بر یک مدل بودن این محافظ‌ ها نمی‌باشد. محافظ‌ های پنجره‌ای فرفورژه نیز دارای طرح ‌های متعدد و گوناگونی می‌ باشند که خریدار می‌ تواند با توجه به سلیقه خود و موارد مورد نیاز خود آن را سفارش دهد. این محافظ‌ ها می‌ توانند زیبایی زیادی نسبت به محافظ‌ های آهنی به ساختمان ‌ها شما بدهند. در گذشته این محافظ‌ ها به یک طرح تولید می ‌شدند اما امروزه دیگر محدود نیستند و طرح ‌های مختلفی از آن وارد بازار می‌ شود.

حفاظ پنجره ساده

این مدل از حفاظ بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و یکی از پر استفاده‌ ترین  مدل محافظ‌ ها می‌ باشد که قیمت بسیار پایین این مدل باعث محبوبیت آن شده است. محافظ های ساده تشکیل شده از قوطی‌ های بیست در بیست و سی در سی میلی‌متر هستند و طرح کلی آن ها به صورت عمودی و افقی است و بعضی مواقع نیز بر روی قوطی ‌های عمودی نیزه به کار می رود که به این دلیل اسم حفاظ نیزه ای را نیز بر روی آن گذاشته ‌اند و با این اسم در بازار  شناخته می‌ شود. این مدل از محافظ‌ ها طرح آنچنان پیچیده و درهم برهم ندارد. این حفاظ‌ ها دارای استحکام بالایی بوده و در مقابل سرقت دارای مقاومت بسیاری می‌ باشند پس در نتیجه می ‌توانید با خیال راحت این محافظ را بخرید. قدرت این محافظ به صورتی است که امکان خم کردن آن وجود ندارد و سارق نمی‌ تواند آن را خم کند و به پنجره برسد. فقط نکته مهم اینجا است که فاصله تیغه‌ ها باید به گونه ‌ای باشد که امکان تردد از  لابه لای آن ‌ها وجود نداشته باشد.

بعضی مواقع روی قسمت بالایی این نرده ‌ها پیکان‌ هایی به کار می‌ برند که باعث زیبایی این محافظ‌ ها می‌ شوند. این حفاظ ‌های ساده از قیمت بسیار خوبی برخوردار می‌ باشند که نکته بسیار مثبتی است تا مشتریان زیادی را به خود جذب کند. از دیگر مزیت ‌های این مدل از محافظ پنجره ها می‌ توان به رنگ‌ های متنوع آن اشاره کرد. شما می ‌توانید بسیار راحت رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید یا تغییر بدهید. از مهمترین مزیت‌ های این محافظ‌ ها این است که می‌توان رنگ آن‌ ها را با رنگ ساختمان ست کرد. این محافظ‌ ها بسیار دارای استحکام و قدرت می‌ باشند. قیمت این محافظ به عواملی همچون: تیغه‌ های عمودی و افقی بستگی دارد و البته اندازه و متراژ پنجره.

حفاظ پنجره مدرن

این مدل از محافظ‌ های پنجره دارای محبوبیت زیادی هستند که علاوه بر جدید بودن کاملاً امنیت را تضمین می‌ کنند. با توجه به سایر المان های به کار رفته در ساختمان می توانید این نوع از حفاظ پنجره را انتخاب نمایید. المان هایی همچون نوع نما و نوع پنجره به کار برده شده می تواند در استفاده از این نوع حفاظ کمک کننده باشد.

حفاظ پنجره آکاردئونی

این نوع محافظ، مختص به مشتری ‌هایی است که زمانی زیادی بیرون از خانه نیستن مثلاً: خانواده ‌هایی که یکی از همسران  شاغل است و دیگری خانه دار یا افرادی که  فقط هنگام مسافرت‌ ها منزل را ترک می‌ کنند، می‌ توانند از این محافظ‌ ها استفاده کنند. از مهمترین ویژگی این محافظ‌ ها می‌ توان به این اشاره کرد که هنگام آتش سوزی یا هرگونه خطر دیگر این محافظ‌ ها مانع  خروج از پنجره نمی‌ شوند و در نتیجه توصیه می‌ شود که این نوع محافظ‌ ها را در کارخانه جات و کارگاه‌ هایی که درصد اتفاق‌ های از این قبیل زیاد است استفاده کنید. بعضی از افراد دوست ندارند در حالت عادی که در محل مورد نظر به سر می‌برند، حفاظ داشته باشند! و فقط حفاظ را برای دورانی می ‌خواهند که، در منزل یا … حضور ندارند‌، این بهترین گزینه برای این افراد می‌باشد.

محافظ‌ آکاردئونی برای پنجره‌ های دارای متراژ بالا بسیار مناسب بوده و به افرادی که از این پنجره ها در بدنه ساختمان خود به کار برده اند استفاده از این محافظ ها توصیه می‌شود. این مدل حفاظ معروف به حفاظ داخلی نیز می باشد چون معمولاً در قسمت داخلی پنجره نصب می‌ شود.

حفاظ پنجره میله ای

مدل میله ای یکی از ساده ‌ترین نوع محافظ‌ های پنجره است و با قیمت پایینی که نسبت به دیگر محافظ‌ ها دارد مناسب ‌ترین نوع محافظ برای صرفه‌ جویی می‌ باشد. از مزیت‌ های این مدل محافظ پنجره می‌ توان به مناسب بودن آن برای هر پنجره با هر ابعاد اشاره کرد. می‌ توان این محافظ را در داخل و یا خارج از پنجره نصب کرد.

حفاظ پنجره باهاماس

این نوع از محافظ پنجره که معمولاً از چوب، وینیل، یا فلز ساخته می‌ شود در قسمت خارجی پنجره‌ ها نصب می‌ شوند و جنبه محافظتی در برابر باد ‌های شدید و طوفان دارند. ساختار این نوع حفاظ ‌ها به صورتی است که هنگام باز شدن از قسمت لبه بالایی بسته می ‌ماند و تنها از لبه پایین به سمت بالا و به شکل سایبان باز می‌ شود. این نوع حفاظ بیشتر جهت مکان ‌هایی با طراحی کلاسیک کاربرد دارد.

حفاظ پنجره رول شونده

این محافظ از نوع حفاظ‌ های متحرک هستش که موقع جمع کردن به سمت بالا جمع می‌ شود. ‌کارکرد آن همانند کارکرد کرکره ‌های برقی می‌ باشد. امنیت این محافظ‌ ها بسیار بالا بوده و معمولاً برای ساختمان ‌های اداری و تجاری مورد استفاده قرار میگردد.

حفاظ پنجره متحرک

حفاظ های متحرک پنجره ای برای خانه ‌های ویلایی و دور از مناطق شهری مناسب می‌ باشند. در سالیان گذشته استفاده از این مدل حفاظ‌ ها کاربرد بیشتری داشته است. اما با وارد شدن شیشه‌ های ضد سرقت و مقاوم در برابر شکستگی و کرکره‌ های اتوماتیک از کاربرد محافظ ‌های متحرک کاسته شده است و بسیاری از دکان ها ویترین شان شیشه ‌ای است تا مشتری از بیرون اجناس را واضح مشاهده کند. اما حفاظ پنجره‌ای مانعی برای این کار است. حفاظ ‌های متحرک این مشکل را حل کرده و می‌ تواند به کسب کار این دکان ها کمک کند. به این صورت که صاحب دکان بعد از پایان تایم کاری حفاظ‌ ها را روی پنجره به کار می ‌برد و روی آن قفل می ‌زند. در این محافظ زیبایی و قشنگی ملاک نمی‌ باشد.

اگر قفل مناسبی برای این محافظ به کار ببرید می‌ تواند مثل دیگر محافظ‌ ها امنیت را به خوبی تأمین کند‌‌. محافظ ‌های متحرک درون ساختمان قسمت داخلی پنجره: این محافظ پنجره ای برای پنجره ‌های دارای ابعاد زیاد بسیار مناسب می‌ باشد. کارکرد این محافظ این است که از ورود افراد غریبه به ساختمان جلوگیری می‌ کند. مزیت‌ های متعدد و فراوانی مانند باز و بسته شدن راحت و ساده برای مواقعی که افراد در خانه حضور دارند‌ و از همه مهمتر اینکه می ‌توان شیشه ‌ها را به راحتی تمیز کرد و یا هر تعمیری در مواقع لازم بر روی پنجره انجام داد.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

جهت دریافت مشاوره در مورد محصولات و خدمات الماس پنل، میتوانید شماره تماس خود را برای واحد فروش ما ارسال بفرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

حفاظ پنجره ثابت

محافظ پنجره ‌ای ثابت از ابتدایی ‌ترین محافظ‌ های پنجره ‌ای می‌ باشد و بسیار ساده است و برای تولید آن به چند میله و نرده نیاز داریم. این محافظ ‌ها به راحتی و در کمترین زمان نصب می‌ شوند. چون این محافظ نسبت به دیگر محافظ ‌ها ظاهری ساده دارد و قیمت آن نیز پایین‌ تر از آن‌ ها است. وقتی که از این محافظ ها استفاده می ‌کنید نمی ‌توانید بیرون را به راحتی مشاهده کنید. اگر می‌ خواهید بعضی مواقع پنجره را باز کرده و بیرون را نگاه کنید، این محافظ ‌ها به شما توصیه نمی‌ شود.

حفاظ پنجره کشویی

بسیاری از مردم دوست دارند از محافظ ‌های پنجره ای کشویی استفاده کنند. از مزیت‌ های این محافظ ‌ها می‌ توان به تاشو بودن آن اشاره کرد که معروف به آکاردئونی نیز می‌ باشند که پیشتر به آن اشاره شد. در این حفاظ ها تیغه‌ های تو رفته استفاده می‌ شوند و هنگام باز و بسته شدن حفاظ ها تیغه ‌های فرورفته از یکدیگر فاصله میگیرند و فضای پنجره پوشیده می‌ شود. قفل‌ ها بر روی چهارچوب‌ های این حفاظ نصب می‌ شوند تا سارقان نتوانند آن را قیچی بزنند و اکثرا از قفل ‌های کتابی برای این محافظ‌ ها استفاده می‌ شود که توصیه می‌ کنیم شما نیز از این قفل ‌ها استفاده کنید، زیرا باز کردن این مدل قفل بسیار سخت و حتی نشدنی است.

محافظ‌ های تاشو و بازشو یا ریلی پنجره ‌ها این قابلیت را دارند که برخلاف محافظ ثابت باز شوند. این محافظ ها مانند محافظ کشویی جمع نمی‌ شوند باز بسته می‌ شوند. جنس آن ‌ها نیز همانند دیگر محافظ‌ ها آلمینیوم و آهن است. برای تولید این محافظ ‌ها می‌ توان از طرح‌ های متعدد و فراوانی استفاده کرد تا خروجی زیباتری داشته باشید. این محافظ ‌ها برای خانه ‌ها و مکان ‌های اداری و تجاری مناسب هستند. وقتی پنجره ‌ای که این محافظ ‌ها برای آن به کار رفته است را باز می‌ کنید بر خلاف نوع ثابت آن می ‌توانید به راحتی بیرون را تماشا کنید. به همین دلیل در منازل مسکونی نیز قابل استفاده می‌ باشند. اما برای خانه ‌ها طرح شیشه ‌ای آن خیلی مناسب است توصیه می‌ شود از آن طرح استفاده کنید. استفاده از این محافظ ها  ساختمان‌ های مسکونی را به علاوه بالا بردن امنیت زیبا‌تر نیز می‌ کند.

مزایای حفاظ پنجره فلزی

اگر در یک منطقه ‌ای بسیار شلوغ و دارای سابقه سرقت ‌های زیاد زندگی می ‌کنید یا به تازگی از خانه شما سرقتی انجام شده است و در نتیجه آن نیاز به امنیت دارید می ‌توانید برای پنجره ‌های خود از حفاظ استفاده کنید. محافظ‌ ها در کنار امنیتی که برقرار می‌ کنند خانه شما را نیز زیباتر می‌ کنند. اگر در خانه بچه کوچک دارید این محافظ‌ ها از سقوط آن و ورود افراد غریبه به ساختمان جلوگیری می‌ کنند. با وجود این محافظ‌ ها می ‌توانید بدون نگرانی پنجره ساختمان را باز بگذارید. این محافظ‌ ها نسبت به دیگر سیستم ‌های امنیتی موجود در بازار از قیمت بسیار خوبی برخوردار می‌ باشند. با نصب این محافظ ها، آرامش خاطر را به خود و خانواده خود هدیه دهید.

  • جلوگیری از سقوط
  • امنیت بیشتر
  • ممانعت از دزدی

خرید حفاظ پنجره فلزی الماس پنل

برای خرید محصولات شرکت الماس پنل می توانید با کارشناسان ما در بخش “تماس با ما” سایت ارتباط برقرار کنید. همچنین می توانید سفارش خود را برای انواع حفاظ پنجره فلزی ثبت نمایید. و در صورت نیاز به همفکری و مشاوره رایگان در زمینه خرید درب فلزی برش لیزری و خدمات برش لیزری و نمایندگی می توانید با شماره زیر در تماس باشید و یا از طریق واتساپ پیام دهید.

شماره تماس: ۰۹۳۳۵۵۷۳۸۰۰            شماره واتساپ: ۰۹۱۸۸۴۹۱۵۵۸