نرده فلزی

نرده فلزی یا نرده آهنی یکی از قدیمی ترین نرده های موجود در بازار است. ماندگاری بالای این نرده ها باعث شده است تا توجه سازندگان به این نوع نرده جلب شود. نرده های آهنی یک سازه بسیار مستحکم محسوب می شود که در بیشتر مکان ها دیده می شود. از نرده فلزی از گذشته تاکنون در ساختمان ها علی الخصوص در راه پله ها استفاده می شده است. اگر به ساختمان های قدیمی نگاه کنیم، نرده فلزی را به عنوان بخش جدایی ناپذیر آنها می بینیم. این نرده ها به عنوان محافظ و نگهدارنده در راه پله ها و بالکن ساختمان ها نصب شده است. اکنون استفاده از نرده برش لیزری جایگزین سری های قدیمی نرده فلزی شده اند.

نرده فلزی

نرده فلزی یک نوع سازه محکم و مقاوم می باشند که معمولاً از جنس آهن ساخته می شوند. امروزه ترکیبات آهنی و فلزی در بیشتر قسمت های ساختمان به کار می رود. نرده های فلزی علاوه بر ایجاد امنیت در ساختمان ها و مکان های مورد استفاده به عنوان یک عامل منحصر به فرد در دکوراسیون نیز به حساب می آید. نرده فلزی را به صورت توپر و یا تو خالی نیز می سازند. این نرده ها در طرح، رنگ و مدل های متفاوت و جذابی ساخته می شوند. از سال های حدود 1800 میلادی آهنگری رشد چشمگیری داشته است. از این سال سازه های آهنی زیبا در بیشتر خانه استفاده شد. از مهمترین بخش مورد استفاده ساخت نرده و حفاظ بوده است.

مزایای نرده فلزی

نرده فلزی مزایایی منحصر به فردی دارند. از مهمترین مزیت های استفاده از نرده فلزی ایجاد امنیت است. پس ایمنی اولین و مهمترین دلیل انتخاب و استفاده مردم از این محصول است. نرده فلزی با هدف خاصی در مکان های مختلف استفاده می شود. به طور مثال حفاظت از خانه در برابر سرقت و یا ورود افراد به داخل منزل یکی از دلایل نصب نرده بر روی پنجره ها است. نرده های فلزی از جنس آهن، آلومینیوم و … ساخته می شود. نرده فلزی آهنی از مقاومت بیشتری برخودار است. نرده ها با هر جنسی که باشند علاوه بر بحث ایمنی از لحاظ زیبایی شناسی نیز مورد نظر است. جلوه های ویژه ای که این نرده ها به ساختمان ها می دهند، بی نظیر است. بادوام بودن این نرده ها و استحکام بالای آنها باعث شده است تا در شرایط محیطی مختلف تغییر نکنند. بر خلاف نرده چوبی که تحت تاثیر عوامل مختلفی همچون موریانه و … از بین می روند، نرده فلزی دوام بیشتری دارند.

با رنگ و یا ضد زنگ زدن به نرده فلزی می توان آن را از آسیب های مختلف محافظت کرد. از ویژگی مهم دیگر نرده فلزی این است که بعد از مدتی که رنگ آن از بین رفت با رنگ زدن مجدد دوباره جلوگر می شوند و زیبایی اولیه را پیدا می کنند. از دیگر مزایای استفاده از نرده فلزی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • استحکام بالا و طول عمر زیاد
  • مقاوم در برابر ضربه و رطوبت
  • اجرای رنگ مورد علاقه بر روی آنها
  • قیمت مناسب و مقرون به صرفه بودن

مکان مناسب نرده فلزی

نرده فلزی با توجه به مکان استفاده شکل و طرح مختلفی به خود می گیرند. از جمله مواردی که از نرده فلزی استفاده می شود می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

نرده فلزی برای درب

از انواع روش های ایمن سازی مکان های مورد استفاده ما، نصب نرده فلزی برای درب است. با نصب این نرده ها ما می توانیم خانه، ویلا، باغ و تمام مکان های مورد نظر خود را در برابر خطرات احتمالی ایمن کنیم.

برای ایمن سازی درب خانه ها بهتر است تا از راه و روشی استفاده کنیم که هم امنیت بهتر داشته باشیم و هم درب منزل ما زیبا باشد. نرده فلزی که برای درب به کار می روند اشکال گوناگونی دارند. یکی از این موارد درب آکاردئونی است که در ادامه بیشتر در این مورد صحبت می کنیم. نوع دیگری از نرده فلزی برای درب، حفاظ درب لولایی است.  البته یکی از اشکالات نرده لولایی این است که برای باز و بسته شدن نیاز به فضا دارند و معمولاً در هنگام باز شدن بخشی از راه پله را اشغال می کنند.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

جهت دریافت مشاوره در مورد محصولات و خدمات الماس پنل، میتوانید شماره تماس خود را برای واحد فروش ما ارسال بفرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نرده فلزی برای پنجره

ممکن است در یک منزل ویلایی زندگی کنید یا اینکه در طبقه اول یک آپارتمان که از قضا پنجره آن رو به خیابان باز می شود. ترس نداشتن نرده فلزی برای پنجره ممکن است هم اکنون در شما رخنه کند. ایمنی پنجره متفاوت تر از ایمنی دیوارها است.  وجود نرده بر روی پنجره منزل یا محل کار حتی اگر بر روی دیوار هم حفاظ وجود داشته باز هم لازم و ضروری است.  این موضوع وقتی با اهمیت تر می شود که پنجره خانه یا محل کار شما به بیرون دسترسی راحت تری داشته باشد.

نرده فلزی برای بالکن

بالکن ساختمان جایی است که از طریق آن می توان با فضای بیرون از خانه ارتباط گرفت. یکی از مکان هایی که به زیبایی ساختمان جلوی بیشتری میدهد بالکن است. بخش جدایی ناپذیر از بالکن هم نرده های آن است که جلوه ی ویژه ای به بالکن می دهد. نرده بالکن علاوه بر نقش زیبایی نقش مهمتری دارند که بحث امنیت آن است.

نرده بالکن در اندازه های مختلفی طراحی می شوند. این اندازه به طراحی ساختمان و اندازه سکوی آن بستگی دارد. با توجه به اینکه نرده آهنی زنگ می زند و نرده های چوبی نیز از استحکام لازم برخودار نیست، پیشنهاد می گردد که در انتخاب نرده فلزی برای بالکن از جنس آلومینیوم ضد زنگ استفاده کنید.

نرده فلزی پشت بام

شاید بتوان گفت که آخرین مرحله از ساخت یک ساختمان انجام نرده کشی بر روی پشت بام است. معمولا در اجرای نرده کشی برای پشت بام از نرده فلزی استفاده می شود. این نرده ها برای امنیت ساکنان ساختمان کشیده می شوند تا از سقوط ساکنین ساختمان علی الخصوص کودکان جلوگیری شود. نرده پشت بام به صورت های عمودی و افقی در انواع و مدل های مختلفی تولید می شوند.

جدیدترین و شکیل ترین نرده هایی که برای پشت بام استفاده می شود، نرده استیل هستند. کیفیت و زیبایی این نرده ها که در مدل های مختلف تولید می شود باعث شده است که بیشتر افراد امروزه به دنبال استفاده و نصب این مدل نرده بر روی ساختمان خود باشند. جنس استیل ضد زنگ این نرده ها و استحکام آنها در مقابل باد و باران و آفتاب و همچنین مقرون به صرفه بودن آن باعث شده است تا اقبال عمومی به آنها بیشتر شود.

نرده فلزی دیوار

ایمنی ساختمان به عوامل مختلفی بستگی دارد. نصب نرده فلزی بر روی دیوار نیز یکی از این عوامل است. به شکل و قالب نرده ها که نگاه کنیم، سربازان محافظی را می بینیم که بالای دیوار ساختمان ایستاده اند تا آرامش ساکنان خانه بر هم نریزد. نرده فلزی که بر روی دیوار منازل ما ایرانیان نصب شده است، بیشتر از جنس فولاد و آهن هستند. نرده چوبی در مناطق خاصی آن هم به ندرت استفاده می شود. اگر بحث امنیت برای ساختمان خود از اهمیت بیشتری برخوردار است باید نرده با ارتفاع بیشتر استفاده کنید. هر چه پیچیدگی نرده ها بیشتر باشد نیز به امنیت ساختمان کمک بیشتری می کند.

ممکن است شما در مرکز یک شهر زندگی کنید که در این صورت نیاز به حفاظ ساده ای مثل نرده های سرنیزه ای دارید. برای کاهش هزینه نیز می توانید تراکم آن را کمتر کنید. اما اگر شما در محیطی خلوت همچون خارج از شهر زندگی می کنید نیاز دارید تا نرده های شاخ گوزنی و یا نرده های نیزاری را انتخاب کنید. نرده شاخ گوزی و نیزاری را با تراکم و ارتفاع بالا انتخاب کنید تا خیالتان کمی راحتتر شود.

نرده فلزی راه پله

راه پله مکانی است که از طریق آن به طبقات مختلف ساختمان دسترسی خواهیم داشت. مهمترین بخش راه پله ها نرده های آن است. بدون داشتن نرده، استفاده از راه پله بسیار خطرناک است. نرده فلزی راه پله ایمنی و زیبایی را به این مکان می دهد. نرده راه پله از جنس و مواد گوناگونی تهیه و تولید می شوند. محل قرار گیری نرده در راه پله (محیط داخلی یا محیط خارجی) جنس نرده را مشخص می کند. از مهمترین متریال مورد استفاده در نرده راه پله می توان به فلز، شیشه و چوب اشاره کرد.

در این بین فلز یکی از پر کاربردترین متریال های مورد استفاده است. دلیل این انتخاب نیز استحکام این ماده، طول عمر زیاد، ایمنی بالا و قیمت مناسب آن نسبت به سایر موارد است.

نرده های آهنی به دلیل حالت پذیری و چکش پذیری که دارند در اشکال متنوع تهیه و تولید می شوند. نرده راه پله نیز یکی از مواردی است که در آن بیشتر از فلز استفاده می کنند. نرده فلزی راه پله بیشتر از جنس فلز آهن تولید می شوند. دلیل آن نیز این است که طرح های گوناگون و رنگ های گوناگونی از این نرده ها را در کنار استحکام آن می شود در اختیار داشت. نرده فلزی مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارند که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت و استحکام بالا اولین دلیل و مهمترین دلیل انتخاب این نوع نرده ها است.
  • تنوع بالای این نرده ها در طرح و مدل ساخت آن
  • رنگ پذیری فلز آهن
  • مقاومت در برابر هوا
  • شکل پذیری آن و ایجاد زیبایی به فضا
  • نرده فلزی حصار محوطه

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

جهت دریافت مشاوره در مورد محصولات و خدمات الماس پنل، میتوانید شماره تماس خود را برای واحد فروش ما ارسال بفرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

همان طور که می دانید، نرده هایی که برای حصار محوطه استفاده می شود علاوه بر ایمنی و حفظ حریم خصوصی ما، به محوطه بیرون از منزل یا باغ ما شکل جذابی می دهد. نرده فلزی برای حصار محوطه های مختلفی به کار می رود. این محوطه ممکن است باغ باشد یا خانه ویلایی و یا یک خانه ی روستای. نرده هایی که برای حصار محوطه به کار می رود از جنس فلز یا چوب ساخته می شوند. نرده هایی که برای حصار محوطه استفاده می شود، کاربردی حفاظتی دارند که اگر در باغ استفاده شوند، برای مراقبت از درختان موجود در باغ است. اگر در محوطه کارگاهی باشد برای حفظ اموال آن کارگاه یا کارخانه است. اگر برای یک باغچه استفاده شوند نیز هدف حفظ گل و گیاهان است. نرده هایی که در محوطه نصب می شوند چون در معرض نور آفتاب و در زیر باران و تغییرات آب و هوایی قرار می گیرند، بهتر است از جنس فلز انتخاب شوند. نرده فلزی برای محوطه به دلیل مقاومت بالا، داشتن شکل و رنگ متنوع، عبور جریان نور برای روشنایی و تغذیه گیاهان و اندازه های هماهنگ، پیشنهاد می گردد.

انواع نرده فلزی

نرده یا حفاظ محصولی است که برای محافظت از جان و مال مردم تولید می شود. این محصول معمولاً از جنس فلز، چوب، شیشه، سنگ و غیره ساخته می شود. امروزه از نرده علاوه بر حفاظت و نقش مهم مراقبت، از آن به عنوان یک سازه دکوراتیو نیز استفاده می کنند.

نرده فلزی فرفورژه

نرده فلزی فرفورژه یکی از ارزان ترین و مقرون به صرفه ترین نرده های موجود در بازار که جز استاندارد ترین نرده ها است. همان طور که می دانید طول عمر این نرده نسبت به سایر نرده ها بیشتر است. طرح های نرده فرفورژه با پیج و تاب های زیبای آن از گیاهان و طرح ها و شکل های جذاب آن اقتباس شده است. شاکله اصلی این نرده ها را طرح های جذاب دورانی تشکیل می دهد. این جذابیت ها باعث می شود تا تکرار حرکت در کنار باغ و باغچه یا راه رفتن روی پله ها از حالت خسته کننده خارج شود.

نرده فلزی ساده

نرده فلزی ساده که بیشتر از آن برای حفاظ از محوطه ها استفاده می شود، شکلی ساده دارند که بیشتر از جنس فلز آهن ساخته می شوند. این نرده ها را می شود در حصار و محوطه های کارگاه ها، کارخانه ها، دانشگاه ها و بیشتر مکان های عمومی دیگر مشاهده کرد.

نرده فلزی cnc

حفاظ و یا نرده فلزی cnc در طرح ها و مدل های بسیار زیبا ساخته شده و در اندازه های مختلف قابل اجرا هستند. این نرده ها که کاربری های مختلف برای منازل مسکونی یا اداری دارند توسط کامپیوتر (cnc) برش داده می شوند. دقت کامپیوتر در اجرای این نرده ها باعث می شود تا علاوه بر جذابیت های بصری و معماری زیبا، مقاومت بالایی نیز داشته باشند. طرح برشکاری در این نوع نرده ها بر اساس نوع نمای ساختمان قابل تغییر هستند. ما می توانیم بر اساس معماری ساختمان مان، نقش و طرح و چیدمان نرده ها را مشخص کنیم. از این نرده ها می توان برای نرده های دیواری، نرده راه پله، پنجره، بالکن، تراس و پشت بام استفاده کرد. لازم به ذکر است که cnc دستگاهی است که می توانیم طرح و الگوهای دلخواه خود را بر روی متریال مختلفی همچون فلز، چوب، کاغذ و غیره پیاده سازی کنیم.

نرده فلزی متحرک ریلی

نرده فلزی متحرک همچون درب ریلی به صورت ریلی و کشویی باز و بسته می شوند. این نرده ها برای پنجره و درب به کار می روند. تنوع این نرده ها اینقدر زیاد است که شما هیج محدودیتی در طرح و رنگ آن ندارید و به راحتی می توانید از بین رنگ های جذاب و طرح های مختلف رنگ و طرح مورد نظر خود را بر اساس دیزاین ساختمان خود، انتخاب کنید. از ویژگی های مثبت این نوع نرده ها استفاده راحت و باز و بسته شدن آن در کمترین زمان ممکن است. این حفاظ متحرک یک نوع سازه محافظتی است که در فضای بیرون درب ها و پنجره ها نصب می شود. خیلی ها در مورد استحکام و ایمنی نرده های متحرک نظرات متفاوتی می زنند. بعضی از مردم اعتقاد دارند که این نوع نرده ها حفاظ قابل اطمینانی در مقابل سارقین نیستند. برای رفع این اشکال بهتر است تا از طرح های مدرن استفاده کنیم تا امنیت بیشتری داشته باشند. استفاده از موتور های بسیار قوی در سرعت باز و بسته شدن این حفاظ کمک شایانی می کند.

نرده فلزی آکاردئونی

نرده آکاردئونی معمولاً از جنس فلز خیلی محکم و مقاوم ساخته می شوند. چهارچوب نرده فلزی آکاردئونی بیشتر از جنس آهن که به شکل پروفیل ساخته می شود. درون چهارچوب مستحکم این نرده ها، پروفیل ها به صورت عمودی، افقی و مورب قرار دارند. قیمت این نوع نرده ها بر اساس هر متر مربع و عرض و ارتفاع چهارچوب آن مشخص می شود. این نرده ها معمولا به صورت لوزی و یا چند گل طراحی و اجرا می شوند. یکی از مزیت های اصلی این نرده این است که هم پشت درب ورودی منازل مسکونی و آپارتمان ها و هم پشت درب ویلا ها و هتل ها نصب می شود. نصب نرده فلزی آکاردئونی در بین مردم رایج شده است و بیشتر در مراکز تجاری، اداری، مسکونی و حتی برج ها نیز از این حافظ استفاده می کنند.

نیاز به مشاوره رایگان دارید؟

جهت دریافت مشاوره در مورد محصولات و خدمات الماس پنل، میتوانید شماره تماس خود را برای واحد فروش ما ارسال بفرمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

نرده فلزی شاخ گوزنی (دیوار)

این نوع نرده که بر روی دیوار نصب می گردد که با تعدادی میلگرد نوک تیز و محکم ساخته می شود. نرده فلزی شاخ گوزنی یکی از قدیمی ترین نرده های است که چون سطح ایمنی بالایی را ایجاد می کند، جز پرفروش ترین نرده ها است. نرده فلزی شاخ گوزنی نقطه های نوک تیز زیادی بر روی دیوار ایجاد می کند که امنیت منزل شما را بالا می برد. با توجه به اینکه این قیمت مناسبی نسبت به سایر نرده ها دارند و جلوه زیبایی به ساختمان می دهند، بیشتر مورد اقبال عموم هستند.

نرده فلزی بوته ای (دیوار)

یکی از فشرده ترین و امن ترین حفاظ هایی که بر روی دیوار نصب می شود نرده فلزی بوته ای است. کیفیت این نوع نرده ها بسیار بی نظیر بوده و امنیت خانه ی شما و نهایتاً امنیت خاطری برای شما ایجاد می کند. هر کسی که قصد عبور از میان این حفاظ را داشته باشد در آن گیر کرده و نه راه پیش دارد و نه راه پس. به همین دلیل راندمان ایمنی خیلی بالایی دارد. حفاظ بوته ای به دلیل الگو برداری از روی بوته های گل و گیاه، به این نام مشهور شده است. این شکل طبیعی نرده ها باعث جذابیت های بصری می شود و شما علاوه بر ایمنی ساختمان به زیبایی آن نیز خواهید پرداخت. حالا تصور کنید که این بوته های آهنی نوک تیز را به رنگ درختان و گل های حیاط یا تراس خانه کنید. این رنگ آمیزی خلاق چقدر به زیبایی خانه شما می افزاید؟

نرده فلزی حفاظ نیزار (دیوار)

معمولاً ما انسان ها برای ساخت ابزار و وسایل مورد نیاز خود از طبیعت الهام می گیریم. نرده فلزی یا حفاظ نیزار یکی از انواع حفاظ دیواری است که با طرح و سبک نیزار تولید می شوند. در این شیوه میلگرد ها به صورت حلالی شکل و با 4 ردیف متقارن به هم وصل می شوند. در انتها این 4 میلگرد به هم می رسند و جوش می خورند. این ارتباط میلگرد ها با هم باعث استحکام آنها می شود و ایمنی ساختمان را بالا می برد. علاوه بر ایمنی این نوع نرده های فلزی، زیبایی چشم نواز آن نیز به ساختمان جلوه ویژه ای می دهد.

نرده فلزی لیلیوم (دیوار)

نرده فلزی یا حفاظ لیلیوم یکی از حفاظ های است که بر روی دیوار قرار می گیرد تا امنیت ساختمان ها را بیشتر کند. لیلیوم یک حفاظ آهنی است که با میلگرد ساخته می شود. این حفاظ مستحکم با زیبایی خاص و جلوه ویژه هنوز در بین مردم کمی ناشناخته است و مردم اطلاعات چندانی نسبت به آن ندارند. علت اصلی ناشناخته بودن این طرح به روز بودن و نو بودن آن است. لیلیوم یک نوع گل بسیار جالب است که خارهای خیلی زیادی دارد که این خارها در اطراف آن پراکنده هستند. بوته های این گیاه در نزدیک هم می رویند و شاخه های بوته های مختلف در هم تنیده می شوند. این مورد باعث می شود تا عبور از بین این گیاه امکان پذیر نباشد. نرده های حفاظتی لیلیوم دقیقاً شبیه به این گل خاردار تولید می شوند. ساقه های این نرده ها را با میلگرد با ضخامت بالا می سازند تا قیچی آهن بر توانای برش آن را نداشته باشد. این مورد نیز باعث امنیت بیشتر ساختمان ما می شود.

نرده فلزی سر نیزه ای آبشاری (دیوار)

از زمان کودکی ما با انواع نرده فلزی که بر روی دیوار نصب می شد، آشنا هستیم. نرده های که علاوه بر محیط خانه و محله ی ما دیده می شدند در فیلم ها و برنامه های کودک نیز نمود زیادی داشتند. مخصوصاً اگر سارقی در فیلم نقش اصلی را ایفا می کرد. یکی از قدیمی ترین نرده های فلزی که بر روی دیوار قرار می گیرد، نرده فلزی یا حفاظ سر نیزه ای است. به حفاظ سر نیزه ای حفاظ آبشاری نیز می گویند. حفاظ سر نیزه ای همان طور که از نامش پیداست به صورت یک نیزه ساخته شده است.

یک نیزه دو پر که یک پر آن معمولاً مثل نیزه مستقیم به سمت آسمان کشیده شده است و سمت دیگر آن رو به زمین خم شده است. سمت دوم که رو به زمین خم شده است مثل آبشار می ماند و علت نام گذاری آن به حفاظ آبشاری نیز همین مورد است. ارتفاع نرده های آبشاری معمولاً بین 1 تا 2 متر است. در ابتدا این شاخه ها به صورت تکی بود و سپس به صورت دو شاخه به دو سمت مورب و رو به آسمان بودند. اما هم اکنون مدل جدیدتر آن یعنی آبشاری نیز در بازار موجود است. تنوع در شکل نیزه ها بسیار زیاد است و بسته به سلیقه افراد متفاوت می شود. بعضی از نرده آبشاری سر نیزه ها به دو طرف دیوار خم شده اند و یک نیزه نیز رو به بالا دارند که امنیت این مورد نسبت به سایر موارد بیشتر است.

نرده فلزی نخل مرداب پالم (دیوار)

همان طور که در بخش نرده فلزی لیلیوم اشاره کردیم، برای ساخت ابزار و وسایل مورد نیاز از طبیعت الهام می گیریم. نرده فلزی نخل یا گل مرداب نیز از طبیعت الهام گرفته شده است. این نرده ها شامل شاخه های مانند شاخه نخل است که قوس دارد و به اطراف خم شده است. در انتهای شاخه ها نیز گل های آهنی وجود دارد که شبیه گل مرداب است. پس می توان گفت که شاخه های این نرده شبیه نخل است و سر شاخه های آن شکل گل مرداب را دارد. البته اگر به تنهایی به یک شاخه نگاه کنیم، تصویر درخت نخل به ذهن متبادر می شود.

تفاوت نرده های لیلیوم با گل مرداب در این است که در نرده های لیلیوم گل آن جمع است ولی در گل مرداب یا نخل، گل انتهای شاخه ها از هم فاصله دارد و پخش است. حفاظ نخل مرداب از جمله بهترین و زیباترین نوع نرده های روی دیوار است. تعداد جوش های این نوع حفاظ از سایر موارد بیشتر است و این مورد بر استحکام کار آن افزوده است. ارتفاع این نوع از نرده ها از 60 تا 120 سانتی متر متغییر است.

قیمت نرده فلزی

موارد مختلفی در قیمت نرده فلزی تاثیر دارد. از جمله این موارد می توان به مدل و نوع نرده، رنگ نرده، کیفیت ساخت و خدمات جانبی آن را نام برد. برای تهیه و خرید یک نرده مناسب برای ساختمان مسکونی و یا اداری خود باید به یک سری از موارد توجه کنیم. مسلما کیفیت نرده ها بهترین ملاک برای انتخاب آن است. چرا که امنیت مهمترین ملاک برای زندگی در یک ساختمان است. پس برای امنیت ساختمان هر چقدر هزینه شود هم کم است. خرید محصولاتی که مربوط به ایمنی ساختمان است باید با دقت بیشتری باشد و یک خرید ناآگاهانه ممکن است آسیب بزرگتری را به همراه داشته باشد.

سفارش انواع نرده فلزی الماس پنل

شرکت الماس پنل با فعالیت در زمینه زیباسازی ساختمان ها فعال بوده و از بروزترین تکنولوژی در این زمینه استفاده می کند. ویژگی مثبت شرکت الماس پنل داشتن نیروی انسانی متخصص است که به خوبی می توانند با این دستگاه های مدرن کار کنند. سفارش محصولات از شرکت الماس پنل با توجه به انتخاب مواد اولیه مرغوب و دستگاه های مدرن و همچنین نیروی انسانی حرفه ای می تواند دغدغه ی هر مشتری را در خصوص کیفیت کار برطرف کند.

وقتی اسم الماس پنل به گوش می رسد کیفیت کار و رضایت مشتری نیز به همراهش است. تولید درب فلزی و نرده فلزی برای بخش های مختلف از جمله خدمات این شرکت است. خدمات برش لیزی شرکت الماس پنل که در شهر اراک مستقر است، باعث شده تا ظرافت در انجام کار بیشتر شود و زیبایی محصولات ما دوچندان شود.

جمع بندی

در نهایت به عرض خوانندگان گرامی این مقاله می رسانیم که ما در این مقاله مقدمه و تعریفی از نرده های فلزی را ارائه دادیم

_ نرده فلزی را معرفی کرده و از انواع آن سخن گفتیم

_ مزایا و ویژگی های انواع نرده های فلزی را بر شمردیم

_ مکان های استفاده از نرده های فلزی را مشخص کردیم

_ هر کدام از انواع نرده های فلزی را به اختصار توضیح دادیم

_ و در نهایت از قیمت انواع محصولات در این زمینه صحبت کردیم

در پایان از حسن توجه شما به این مقاله تشکر می کنیم و پیشنهاد می کنیم تا در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع نرده های فلزی، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

سوالات متداول نرده فلزی

پاسخ: کیفیت مناسب کار، جنس مرغوب و استفاده از مواد اولیه با کیفیت، طرح های زیبا و تنوع بالای کالا، استفاده از جوش کاری دو طرفه و در نهایت قیمت مقرون به صرفه محصولات ما تفاوت ما با سایر همکارانمان است.

پاسخ: برای انتخاب بهترین نرده ها، ابتدا این مقاله را دقیق مطالعه کنید و سپس به مکان استفاده از آن نرده توجه کنید. مکان استفاده به خودی خود نوع نرده را مشخص می کند. در نهایت با کارشناسان ما تماس بگیرید و یا حضوری به آدرس شرکت ما مراجعه کنید.

پاسخ: محصولی که شما سفارش می دهید در اولین فرصت آماده و تحویل مشتری می گردد. زمان ارسال محصولات بسته به میزان و حجم کار دارد. این زمان برای انواع نرده ها متغییر است ولی برای اطلاع از زمان دقیق تر نوع نرده و مقدار آن را به پشتیانی سایت اطلاع داده تا کارشناسان ما زمان دقیق آن را با شما در میان بگذارند.