AP-D116 درب فلزی مدل

Ap D116

درب فلزی مدل AP-D116 چند لنگه الماس پنل

 

Ap D116 2

درب فلزی مدل AP-D116 الماس پنل دو لنگه با قرینگی سمت چپ و راست بی نظیر خود در دسته سبک طراحی رومی و طبیعت قرار گرفته و در واقع نمونه دو لنگه از درب فلزی مدل D66 تک لنگه می باشد.طراحی این درب بصورتی است که قابلیت هماهنگ شدن با دکوراسیون رومی را دارا می باشد.

بنابراین چنانچه دکوراسیون و یا سبک نمای ساختمان خود را از نوع رومی انتخاب کرده اید و بدنبال دربی برای درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب ویلا ی خود هستید می توانید بر روی انتخاب این درب فلزی نیز حساب باز کنید.

شیشه ی سکوریت و رفلکس نشکن و همینطور طلق با انتخاب شما بر روی این درب فلزی نصب گردیده و مکمل زیبایی آن خواهد بود.

اگر از این درب فلزی بعنوان درب حیاط ساختمان خود استفاده می نمایید ، قفل های مکانیکی جهت نصب در سیستم اف اف انتخاب مناسبی خواهند بود گرچه که تمامی انواع قفل های برقی ، سوییچی و ضد سرقت نیز قابلیت نصب بر روی این درب فلزی را داشته و می توانید آن ها را سفارش دهید.

به علت محدودیت های وب سایت و همچنین جلوگیری از شلوغ شدن بیش از حد آن تمامی طرح های درب فلزی بر روی سایت نیستند لذا چنانچه طرحی متفاوت از طرح های موجود در سایت نظر شما را جلب نموده بدلیل استفاده از ماشین آلات برش کاری لیزری و cnc تمامی طرح های مورد نظر شما را می توان طراحی و تولید نمود بنابراین حتما طرح های مد نظر خود را به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرموده و باقی روال را به ما بسپارید.

رنگ های موجود در الماس پنل از نوع پودری الکترواستاتیک کوره ای مقاوم در برابر تابش آفتاب و بارندگی است بنابراین با استفاده از این درب فلزی چه در فضاهای داخلی و چه در فضاهای بیرونی ساختمان هیچ گونه مشکلی برای رنگ آن پیش نخواهد آمد.

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری