مزایای رنگ کوره ای نسبت به رنگ های قدیمی در درب های فلزی

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها رنگ کوره ای, رنگ آمیزی صنعتی, رنگ الکترواستاتیک, درب فلزی نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

مزایای رنگ کوره ای نسبت به رنگ های قدیمی در درب های فلزی

همه ی ما در طی زندگی خود یک یا چند مرتبه با درب فلزی ای که رنگ آن پوسته شده و یا در اصطلاح طبله کرده است مواج شده ایم ، طبله کردن رنگ درب فلزی و سایر تجهیزات فلزی ساختمان علاوه بر ظاهر زشت آن مشکلات غیر ظاهری و مهمتری را نیز شامل گردیده که به مراتب مهم تر از موارد ظاهری آن می باشند ، رنگ های کوره ای و پلی استر جایگزین مناسبی برای رنگ های قدیمی هستند که این مشکلات را بخوبی جبران می سازند ، جهت آشنایی بیشتر با این نوع رنگ در ادامه ای مقاله با ما همراه باشید.

ضوابط ایمنی و استاندارد حفاظت ساختمان در مقابل حریق

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها درب فلزی, درب, درب فلزی مدرن, استاندارد ایمنی ساختمان, استاندارد ساختمان در مقابل حریق, ضوابط و استاندارد حفاظت ساختمان نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

ضوابط ایمنی و استاندارد حفاظت ساختمان در مقابل حریق

یکی از مواردی که این روزها در ساخت و ساز ساختمانی بسیار مورد توجه و اهمیت قرار گرفته است ، مبحث ایمنی و حفاظت ساختمان هاست.در تمام دنیا کشورهای مختلف طبق الگو و زیست بوم خاص منطقه خود ضوابط و استانداردهای متفاوتی را برای این مورد تعریف و تنظیم نموده اند.با ما در ادامه ی این مقاله همراه باشید تا شما را با استانداردهای تخصصی درب فلزی و حفاظ های فلزی تبیین شده در مبحث حفاظت ساختمان ها در برابر حریق آشنا سازیم.

دستورالعمل های عمومی نگهداری و سرویس درب های فلزی

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها درب, درب فلزی, سرویس درب فلزی, دستورالعمل نگه داری درب فلزی نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

دستورالعمل های عمومی نگهداری و سرویس درب های فلزی

چنانچه در منزل و یا ساختمان خود از درب های فلزی استفاده می نمایید و یا قصد آن را دارید که بزودی یکی از انواع این نوع درب را تهیه بفرمایید خواندن این مقاله را به شما توصیه می نماییم.در این مقاله سعی داریم تا شما را با نکات مهم و عمومی نگهداری و سرویس دوره ای درب های فلزی آشنا سازیم،پس با ما همراه باشید.

صفحه6 از8