برش لیزری چیست؟

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها برش لیزری, برش cnc, برش کاری ورق, درب cnc, درب لیزری نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

برش لیزری چیست؟

برش لیزری فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش و حکاکی بر روی انواع متریال (پارچه، کاغذ، فلزات، چوب و ...)استفاده  می‌شود و در صنعت نیز کاربرد بسیار زیادی دارد . شرکت الماس پلن با استفاده از ظرفیت بالای این نوع برش ودوام و ماندگاری بالا در تمامی محصولات خود از این تکنولوژی استفاده می کند.

 CNC مخفف چه لغتی می باشد؟ سی ان سی مخفف كلمه Computer Numerical Control مي باشد.كه این بيان كننده كنترل عددي توسط سیستم كامپيوتر مي باشد. در اين متد از كامپيوتر به منظوركنترل دستگاه برای انجام عمليات مختلف مثل برش، تراش، حك و ... استفاده مي شود.

انتخاب درب چه تاثیری در فروش و جذابیت ساختمان دارد؟

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, درب فلزی مدرن, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی چند لنگه, درب فلزی دولنگه, درب پارکینگ, درب حیاط, جذابیت ساختمان نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

انتخاب درب چه تاثیری در فروش و جذابیت ساختمان دارد؟

فرض را بر این می‌گذاریم که کلی هزینه‌ای کرده‌اید تا خانۀ دلخواهتان را بسازید، شرکت رویاییتان را پیدا کنید یا حتی خانه خود را بازسازی کنید؛ به احتمال زیاد از مدل‌های مختلف گچکاری گرفته تا رنگ و کابینت‌بندی را با وسواس زیادی انتخاب کرده و همه چیز در داخل خانه با نهایت دقت طراحی شده تا بیشترین تاثیر را داشته باشند

آشنایی با قفل های برقی

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها قفل, قفل سوئیچی, قفل برقی, قفل ضد سرقت نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

آشنایی با قفل های برقی

همانطور که می دانید هر جا که دربی وجود داشته باشد قفلی هم برای بسته شدن آن درب  وجود خواهد داشت که در موارد خاص این قفل بصورت خودکار و خودبسته شو و در موارد عادی بصورت دستی می باشد ، قفل های متنوعی با کاربری ها و کاربردهای متنوع قابلیت نصب بر روی درب فلزی را داشته که ما دراین مقاله سعی داریم شما را با نوع برقی آن آشنا سازیم لذا چنانچه تمایل دارید با مزایا و معایب این نوع قفل آشنا گردید خواندن ادامه ی این مقاله را به شما توصیه می نماییم.

صفحه5 از8