چه دربی برای پارکینگ مناسب است؟

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها درب پارکینگ, درب, درب فلزی, درب فلزی چند لنگه, درب فلزی دولنگه, چه دربی برای پارکینگ مناسب است, درب مناسب برای پارکینگ نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

درب پارکینگ انواع مختلفی دارد که هر کدام تاثیر به سزایی در زیبایی و قیمت بنای شما دارد از این رو این مقاله به شما کمک شایانی در انتخاب درب مناسب برای پارکینگ می کند و با برسی انواع مدل های درب پارکینگ شما را با این مهم آشنا می کند.

بهترین انتخاب برای قفل چیست ؟

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها قفل, قفل سوئیچی, قفل برقی, قفل ضد سرقت, قفل 4لول, قفل 3لول نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

بهترین انتخاب برای قفل چیست؟

درب ورودی یک ساختمان، حرف های زیادی برای گفتن دارد و مسائل زیادی را توضیح می دهد. نمای ورودی ساختمان دقیقاً به مخاطبان و رهگذران نشان می دهد که ارزش واقعی ساختمان چقدر است. شما با انتخاب یک درب مناسب برای ساختمان خود می توانید هر جلوه ای را که تمایل دارید از طرح و رنگ گرفته تا مواد اولیه و مدل درب ها، در ورودی ساختمان به وجود آورید. از زیبایی ظاهری ورودی ساختمان که بگذریم، هرگز نباید از مسئله تامین امنیت درب ها به خصوص انتخاب و نصب قفل درب ورودی غافل شوید.شرکت الماس پنل سعی دارد در این مقاله به برسی انواع قفل بپردازد به امید اینکه بهترین انتخاب را در این زمینه داشته باشید.

برش لیزری چیست؟

منتشرشده در مقالات برچسب‌ها برش لیزری نوشته شده توسط Super User برای نظر دادن اولین باش!

برش لیزری چیست؟

برش لیزری فناوری است که در آن از اشعه لیزر برای برش و حکاکی بر روی انواع متریال (پارچه، کاغذ، فلزات، چوب و ...)استفاده  می‌شود و در صنعت نیز کاربرد بسیار زیادی دارد . شرکت الماس پلن با استفاده از ظرفیت بالای این نوع برش ودوام و ماندگاری بالا در تمامی محصولات خود از این تکنولوژی استفاده می کند.

 CNC مخفف چه لغتی می باشد؟ سی ان سی مخفف كلمه Computer Numerical Control مي باشد.كه این بيان كننده كنترل عددي توسط سیستم كامپيوتر مي باشد. در اين متد از كامپيوتر به منظوركنترل دستگاه برای انجام عمليات مختلف مثل برش، تراش، حك و ... استفاده مي شود.

صفحه2 از5