درب فلزی مدل AP-D93 تک لنگه الماس پنل

D93

درب فلزی مدل AP-D93 تک لنگه الماس پنل

 

D93 2

درب فلزی مدل AP-D93 تک لنگه با طرح مراکشی به نوعی تغییر شکل یافته مدل AP-D54AP-D54  است که با تغییراتی اندک سعی در جلب نظر و رضایت دوست داران سبک مراکشی را دارد.

این درب فلزی را می توان بعنوان درب حیاط ، درب ورودی ساختمان ، ویلا و باغ ، سالن های پذیرایی و در انواع ساختمان با کاربری های متنوع مسکونی ، تجاری و اداری بکار برد.

در صورتی که قصد دارید که این درب فلزی را در محیط های داخلی ساختمان خود استفاده بفرمایید ، ما به شما شیشه ی سکوریت نشکن با رفلکس یا بدون رفلکس را پیشنهاد می دهیم اما چنانچه قصد نصب در فضاهای باز  بیرونی را دارید ، علاوه بر شیشه می توانید از طلق های مات و شفاف هم استفاده بفرمایید که این مورد در هزینه نهایی این درب فلزی هم تاثیری بسزا را ایفا می نماید.

قفل های مکانیکی ، برقی و ضد سرقت بطور کامل توسط این درب فلزی پشتیبانی شده و قابل نصب هستند.بنابراین با خیال آسوده هر کدام از آن ها که مد نظرتان است را برای این درب فلزی در نظر بگیرید.

پیچیدگی و شلوغی این طرح تنها با استفاده از ابزار برش CNC میسر است که بهترین و بروز ترین انواع آن در خط تولید الماس پنل بکارگیری شده اند..

نسبت به محیط نصب و یا رنگ طلق و شیشه نصب شده بر روی این درب فلزی می توانید بهترین و هماهنگ ترین رنگ را برای آن انتخاب فرموده تا در اسرع وقت برایتان بصورت کوره ای مقاوم در برابر حرارت و رطوبت اجرا گردد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی طرحدار تک لنگه, خرید درب فلزی, خرید درب فلزی تک لنگه