درب فلزی مدل AP-D93 تک لنگه الماس پنل

D93

درب فلزی مدل AP-D93 تک لنگه الماس پنل

 

D93 2

درب فلزی مدل AP-D93 تک لنگه با طرح مراکشی به نوعی تغییر شکل یافته مدل AP-D54AP-D54  است که با تغییراتی اندک سعی در جلب نظر و رضایت دوست داران سبک مراکشی را دارد.

این درب فلزی را می توان بعنوان درب حیاط ، درب ورودی ساختمان ، ویلا و باغ ، سالن های پذیرایی و در انواع ساختمان با کاربری های متنوع مسکونی ، تجاری و اداری بکار برد.

در صورتی که قصد دارید که این درب فلزی را در محیط های داخلی ساختمان خود استفاده بفرمایید ، ما به شما شیشه ی سکوریت نشکن با رفلکس یا بدون رفلکس را پیشنهاد می دهیم اما چنانچه قصد نصب در فضاهای باز  بیرونی را دارید ، علاوه بر شیشه می توانید از طلق های مات و شفاف هم استفاده بفرمایید که این مورد در هزینه نهایی این درب فلزی هم تاثیری بسزا را ایفا می نماید.

قفل های مکانیکی ، برقی و ضد سرقت بطور کامل توسط این درب فلزی پشتیبانی شده و قابل نصب هستند.بنابراین با خیال آسوده هر کدام از آن ها که مد نظرتان است را برای این درب فلزی در نظر بگیرید.

پیچیدگی و شلوغی این طرح تنها با استفاده از ابزار برش CNC میسر است که بهترین و بروز ترین انواع آن در خط تولید الماس پنل بکارگیری شده اند..

نسبت به محیط نصب و یا رنگ طلق و شیشه نصب شده بر روی این درب فلزی می توانید بهترین و هماهنگ ترین رنگ را برای آن انتخاب فرموده تا در اسرع وقت برایتان بصورت کوره ای مقاوم در برابر حرارت و رطوبت اجرا گردد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری