درب فلزی مدل AP-D90 تک لنگه الماس پنل

D90

درب فلزی مدل AP-D90 تک لنگه الماس پنل

 

D90 2

یکی از جذابیت های طرح های کلاسیک به گستردگی آنهاست طوری که می توان تعداد بسیار زیادی طرح از این سبک را بدون هیچ گونه شباهت صد در صدی نسبت به هم داشت که این دست شما را در انتخاب طرح های متنوع و بی نظیر باز می گذارد.

این درب فلزی در طرح خود المان هایی از طراحی آسیای شرقی را داشته و برای دیزاین های داخلی با این سبک بسیار عالی است بطور مثال می توان از آن برای درب های ورودی اتاق های ورودی ساختمان ها استفاده نمود .

استفاده از شیشه های سکوریت نشکن گرچه که بدون هیچ محدودیتی قابل نصب بر روی این درب فلزی هستند اما در صورتی که این درب را در محیطی با دکوراسیون سبک شرقی استفاده می نمایید پیشنهاد ما به شما استفاده از طلق های پلاستیکی مات می باشد که همگی این موارد براحتی توسط شما در بالای همین توضیحات قابل انتخاب می باشد.

انواع قفل مکانیکی و برقی ، سوییچی و ضد سرقت قابلیت نصب و اجرا بر روی این درب فلزی را داشته و شما می توانید بسادگی هر کدام از آن ها را بر روی درب خود سفارش دهید تا بصورت رایگان نصب و همراه با درب ارسال گردد.

در صورتی که برای محیط اطراف این درب به وسایل دکوری دیگری نیز نیاز دارید می توانید طرح مورد نظر خود را برای ما ارسال نمایید تا با برش لیزری در کوتاه ترین زمان دقیقا طرح مورد نظر خود را دریافت نمایید.

انتخاب رنگ کوره ای مناسب با محیط و دکوراسیون شما از میان رنگ های قرار گرفته در بالای همین صفحه می تواند کمک شایانی به ست شدن این درب فلزی با سایر وسایل موجود در محیط باشد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

 D90 2 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی طرحدار تک لنگه, خرید درب فلزی, خرید درب فلزی تک لنگه