درب فلزی مدل AP-D75 تک لنگه الماس پنل

D75

درب فلزی مدل AP-D75 تک لنگه الماس پنل

 

D75 2

درب فلزی مدل AP-D75 تک لنگه در دسته بندی اسلیمی قرار می گیرد.طرح های اسلیمی در میان ایرانیان بالاخص از دوره صفویه که بی شک می توان از آن بعنوان دوره اوج شکوه معماری اسلامی نیز یاد کرد ، بسیار محبوب و مورد استفاده می باشند.

این درب فلزی با طرح زیبای خود می تواند انتخابی مناسب و درخور شان جهت درب مساجد ، حسینیه ها و سایر اماکن مذهبی باشد.

یک شیشه سکوریت مات و یا رفلکس سبز با خاصیت نشکن جلوه و جمال این درب فلزی را به طرز حیرت انگیزی افزوده و  حال و هوای معنوی این طرح را هر چه بیشتر افزایش می دهد.

قفل های مکانیکی و برقی متنوعی را می توان برای این درب فلزی سفارش داده و نصب نمود که همگی در همین صفحه توسط شما مشتری گرامی قابل انتخاب می باشد.

شاید مهمترین بخش انتخابی برای این درب فلزی انتخاب رنگ مناسب برای آن باشد.رنگ های پیش فرض ارائه شده در فروشگاه الماس پنل همگی دستچین و از بهترین های ممکن هستند،چنانچه رنگ مد نظر شما در میان رنگ های موجود نیست ، با شماره های تماس قرار گرفته در سایت و یا از طریق پر کردن فرم تماس موجود در صفحه تماس با ما رنگ مورد نظر خود را اعلام نموده تا قیمت و شرایط ثانوی به اطلاع حضور شما برسد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

 D75 2 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی طرح دار دولنگه, خرید درب فلزی دولنگه, خرید درب فلزی پارکینگ, خرید درب فلزی حیاط