درب فلزی مدل AP-D71 تک لنگه الماس پنل

D71

درب فلزی مدل AP-D71 تک لنگه الماس پنل

 

D71 2

درب فلزی مدل D71 تک لنگه  طرحی با بهره مندی و الگو برداری از سبک معماری رومی بوده و امکان ست شدن با انواع دکوراسیون داخلی و خارجی رومی را دارا می باشد.در صورت تمایل شما می توانید انواع لوازم دکوری ، پنل های دیواری و نما و پارتیشن های داخلی را بر مبنای همین طراحی سفارش داده تا نمای داخلی و خارجی ساختمان خود را با این درب فلزی هماهنگ فرمایید.

این درب فلزی مناسب انواع نفررو ساختمان از قبیل درب حیاط ، درب پارکینگ ، درب منزل ، درب ادارات و ... می باشد.

برای استفاده در محیط های داخلی ساختمان می توانید از شیشه ی سکوریت نشکن و در صورت تمایل به استفاده از این درب در محیط های خارجی  از انواع طلق رنگی و یا شفاف نصب نمایید که هر دو قابل سفارش با بهترین قیمت و نصب رایگان در فروشگاه الماس پنل می باشند.

قفل نصب شده بر روی این درب نیز بصورت سفارشی بوده و شما می توانید از بین قفل های مکانیکی ، برقی و ضد سرقت هرکدام که با کاربری مد نظر شما مطابقت دارد را انتخاب و سفارش دهید تا بصورت رایگان بر روی درب نصب و ارسال گردد.

برش لیزری این درب فلزی باعث باقی ماندن استحکام ورق آن بعد از برش گردیده و ظرافت بی نظیری را نیز ارائه می نماید.

مقاومت رنگ درب فلزی بعد از قرار گرفتن در معرض رطوبت و بارندگی و یا قرار گرفتن در زیر نور مستقیم خورشید از فاکتورهای مهم کیفیت یک درب فلزی می باشد ، کلیه ی رنگ های موجود بر روی فروشگاه الماس پنل از نوع پودری کوره ای بوده که این مهم را به بهترین وجه میسر می سازد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

 

 

 

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب cnc, درب لیزری, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی طرحدار تک لنگه, خرید درب فلزی, خرید درب فلزی تک لنگه