درب فلزی مدل AP-D65 تک لنگه الماس پنل

D65

درب فلزی مدل AP-D65 تک لنگه الماس پنل

 

D65 2

طرح های کلاسیک مصداق بارز زیبایی در سادگی می باشند و همواره در شرایطی که هیچ کدام از طرح های متداول رومی ، مراکشی و غیره با سلیقه مان جور در نمی آیند ، به کمکمان آمده  و  راه گشای انتخابمان می گردند درب فلزی مدل D65 تک لنگه نیز از طراحی کلاسیک بهره جسته و درصدد رضایت مشتریان کلاسیک پسند برمی آید .

ابعاد این درب مناسب استفاده برای تک لنگه ورودی حیاط ، پارکینگ ، منزل ، ادارات و غیره می باشد.

قفل مکانیکی ، برقی ، ضد سرقت و یا هر نوع قفل دیگری که مد نظرتان است قابلیت نصب بر روی این درب را داشته و می توانید بسادگی با انتخاب نوع قفل دلخواه خود آن را بصورت نصب شده بر روی درب تحویل بگیرید.

دستگاه های برش cnc با فناوری روز دنیا بهترین کیفیت و ظرافت را درتولید این طرح ارائه نموده و محصول نهایی کاملا مشابه تصویر کالا می باشد.

رنگ کاری کوره ای در انواع چکشی ، چرمی و سمباده ای با مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و رطوبت و با امکان انتخاب رنگ مورد نظر حسن ختام طراحی این درب فلزی زیبا می باشد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری