درب فلزی مدل AP-D65 تک لنگه الماس پنل

D65

درب فلزی مدل AP-D65 تک لنگه الماس پنل

 

D65 2

طرح های کلاسیک مصداق بارز زیبایی در سادگی می باشند و همواره در شرایطی که هیچ کدام از طرح های متداول رومی ، مراکشی و غیره با سلیقه مان جور در نمی آیند ، به کمکمان آمده  و  راه گشای انتخابمان می گردند درب فلزی مدل D65 تک لنگه نیز از طراحی کلاسیک بهره جسته و درصدد رضایت مشتریان کلاسیک پسند برمی آید .

ابعاد این درب مناسب استفاده برای تک لنگه ورودی حیاط ، پارکینگ ، منزل ، ادارات و غیره می باشد.

قفل مکانیکی ، برقی ، ضد سرقت و یا هر نوع قفل دیگری که مد نظرتان است قابلیت نصب بر روی این درب را داشته و می توانید بسادگی با انتخاب نوع قفل دلخواه خود آن را بصورت نصب شده بر روی درب تحویل بگیرید.

دستگاه های برش cnc با فناوری روز دنیا بهترین کیفیت و ظرافت را درتولید این طرح ارائه نموده و محصول نهایی کاملا مشابه تصویر کالا می باشد.

رنگ کاری کوره ای در انواع چکشی ، چرمی و سمباده ای با مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و رطوبت و با امکان انتخاب رنگ مورد نظر حسن ختام طراحی این درب فلزی زیبا می باشد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی طرحدار تک لنگه, خرید درب فلزی تک لنگه, خرید درب فلزی