درب فلزی مدل AP-D59 تک لنگه الماس پنل

D59

درب فلزی مدل AP-D59 تک لنگه الماس پنل

 

D59 2

درب فلزی مدل D59 تک لنگه  با طراحی بر پایه اشکال طبیعت و تقارن خاص خود سلایق مختلف اعم از دوست داران طبیعت ، رومی و حتی مراکشی را راضی می کند.

درب فلزی مدل D59 مناسب درب ورود و خروج نفررو حیاط ، پارکینگ ، منزل ، ویلا و بصورت کلی تمامی ساختمان های مسکونی ، اداری و تجاری می باشد.

استفاده از شیشه ی سکوریت با رفلکس رنگی مکمل زیبایی این طرح خواهد بود ، شیشه های سکوریت بکارگرفته شده در درب های فلزی تنها بدلیل زیبایی نبوده و علاوه بر نداشتن دید از محیط بیرونی بدلیل رفلکس بودن ، نشکن بوده و در برابر ضربات احتمالی وارده نیز از مقاومت بالایی برخوردارند.

قفل های برقی و مکانیکی با کیفیت قابل نصب بر روی این نوع درب فلزی بسادگی توسط شما مشتریان گرامی قابل سفارش دهی بوده و پس از انتخاب شما بصورت رایگان بر روی درب نصب می گردد.

دستگاه های cnc با برش لیزری و دقت بسیار بالا در روند طراحی و تولید، منتج به این طرح زیبا گردیده است .

رنگ بندی بی نظیر همراه با تکنولوژی رنگ کاری کوره ای متضمن زیبایی و کیفیت نهایی این محصول بوده و مقاومت و کیفیتی بی نظیر را در برابر شرایط محیطی مانند بارندگی و سرما و گرما به ارمغان خواهد آورد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری