درب فلزی مدل AP-D144 تک لنگه الماس پنل

D144

درب فلزی مدل AP-D144 تک لنگه الماس پنل

 

D144 2

درب فلزی مدل D144 تک لنگه الماس پنل با طرح گل های بسیار زیبای خود یکی از زیباترین طرح های طبیعت گراست که به دلیل قرینگی چپ و راست خود با طرح ها و سبک های نما و دکوراسیون رومی نیز هماهنگی و همخوانی بی نظیری دارد.

استفاده از چوب ترمو در ان طرح زیبا باعث شده که قرارگیری این درب زیبا در دسته طرح های طبیعت گرا ، تنها در حرف نبوده و حس نابی از طبیعت را به همراه خود داشته باشد.از خواص و ویژگی های ترموود یا چوب ترموی بکار گرفته شده در این درب فلزی زیبا می توان به مواردی چون : مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت و بارندگی بدون تغییرسایز و شکل(این نوع چوب بر خلاف چوب های عادی در معرض رطوبت و آب ، باد نمی کند) - مقاومتی بی نظیر در برابر حرارت و تابش نور آفتاب بصورتی که بعد از مدت ها همچنان بدون ترک خوردگی و پوسته شدن باقی خواهد ماند.

این طرح زیبا برای تمامی ساختمان ها و باغ ها ،ویلاها و سالن های پذیرایی بسیار مناسب است و نسبت به محل مورد نظر شما و ابعاد درب مد نظر شما می توان از انواع تک لنگه ، دو لنگه و چند لنگه ی آن استفاده نمود که همگی در الماس پنل با نهایت دقت در تولید و کیفیتی مثال زدنی در اختیار شما خواهد بود.

با در نظر گرفتن فاکتورهای مهمی چون قیمت نهایی ، محل مورد نظر برای نصب این درب فلزی و یا سلیقه ی شما مشتریان محترم می توان از شیشه های سکوریت نشکن 6 میلی متری با رفلکس های رنگی جذاب که در برابر ضربات وارده از مقاومت بی نظیری بهره مندند و یا از طلق های پلی کربنات با رنگبندی متنوع و جذاب متناسب با رنگ محیط و رنگ انتخابی این درب فلزی زیبا استفاده نمود.

طراحی این درب فلزی جذاب بصورتی است که انواع قفل های مکانیکی معمول تا قفل های برقی و ضد سرقت پیشرفته را می توان بر روی آن نصب و بکار برد.

همچنین انواع دستگیره با طرح های متنوع قابلیت نصب بر روی این درب فلزی زیبا را دارند که ما در الماس پنل بهترین آن ها را برای شما در نظر گرفته ایم بنابراین با طیب خاطر طرح دستگیره ی مد نظر خود را انتخاب نموده و کیفیت و نصب دقیق آن را به ما بسپارید.

تکمیل کننده نهایت زیبایی این درب فلزی زیبا استفاده از یک رنگ مناسب برای آن است ، ما در الماس پنل بهترین رنگ های کوره ای الکترواستاتیک را برای شما گردآورده ایم تا از میان آن ها هرکدام که با سلیقه و نیاز شما هماهنگی بیشتری دارد را انتخاب فرمایید.رنگ های کوره ای بر خلاف رنگ های قدیمی و معمول در برابر تابش آفتاب و بارندگی و رطوبت کاملا مقاوم بوده و حتی پس از گذشت سال ها تغییری در شکل ظاهری آنها رخ نخواهد داد.

چنانچه رنگ خاصی مد نشر شماست ، کافی است با پر کردن فرم تماس با ما و یا تماس با شماره تلفن 33666184-086 موضوع را با ما در میان بگذارید.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

 D144 2 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی تک لنگه, خرید درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی طرحدار تک لنگه