درب فلزی مدل AP-D141 تک لنگه الماس پنل

D141

درب فلزی مدل AP-D141 تک لنگه الماس پنل

 

D141 2

درب فلزی مدل D141 الماس پنل تک لنگه با طرح درختی خود در میان طرح های طبیعت گرا قرار دارد ، مشخصه بارز این طرح یادآوری طبیعت و زیست بوم زمین و اهمیت آن در سلامت انسان هاست . نمای درخت این طرح باعث شده تا بتوان از آن در انواع دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان ها بهره گرفت.

این درب فلزی زیبا را برای تمامی ابعاد نفر روی ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونی می توان بکار گرفت و بدلیل طرح خاص آن در استفاده بعنوان درب باغ ، درب ویلا ، درب حیاط زیبایی دو چندانی خواهد داشت.

طلق های مات و شفاف و یا شیشه های سکوریت نشکن رفلکس دار رنگی هر دو برای این درب قابل نصب و استفاده می باشند و شما مشتریان گرامی به نسبت سلیقه و محل نصب این درب فلزی می توانید هر کدام که مناسب تر است را برای آن انتخاب فرمایید.

انواع قفل مکانیکی ، برقی و ضد سرقت و همچنین انواع دستگیره را می توان بر روی این درب نصب کرد و کافی است یکی را انتخاب و باقی مراحل را به ما بسپارید.

و اما در آخر بایستی که به رنگ این درب فلزی پرداخت .  انواع رنگ کوره ای و الکترواستاتیک را می توان بر روی این درب اجرا کرد ، این نوع رنگ به نسبت رنگ های معمول قدیمی مزیت هایی از قبیل یکدستی کامل ، مقاومت در برابر تابش آفتاب و تغییرات دمایی ، مقاومت در برابر بارندگی و رطوبت  را دارد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی طرحدار تک لنگه, خرید درب فلزی, خرید درب فلزی تک لنگه