درب فلزی مدل AP-D141 تک لنگه الماس پنل

D141

درب فلزی مدل AP-D141 تک لنگه الماس پنل

 

D141 2

درب فلزی مدل D141 الماس پنل تک لنگه با طرح درختی خود در میان طرح های طبیعت گرا قرار دارد ، مشخصه بارز این طرح یادآوری طبیعت و زیست بوم زمین و اهمیت آن در سلامت انسان هاست . نمای درخت این طرح باعث شده تا بتوان از آن در انواع دکوراسیون داخلی و بیرونی ساختمان ها بهره گرفت.

این درب فلزی زیبا را برای تمامی ابعاد نفر روی ساختمان های تجاری ، اداری و مسکونی می توان بکار گرفت و بدلیل طرح خاص آن در استفاده بعنوان درب باغ ، درب ویلا ، درب حیاط زیبایی دو چندانی خواهد داشت.

طلق های مات و شفاف و یا شیشه های سکوریت نشکن رفلکس دار رنگی هر دو برای این درب قابل نصب و استفاده می باشند و شما مشتریان گرامی به نسبت سلیقه و محل نصب این درب فلزی می توانید هر کدام که مناسب تر است را برای آن انتخاب فرمایید.

انواع قفل مکانیکی ، برقی و ضد سرقت و همچنین انواع دستگیره را می توان بر روی این درب نصب کرد و کافی است یکی را انتخاب و باقی مراحل را به ما بسپارید.

و اما در آخر بایستی که به رنگ این درب فلزی پرداخت .  انواع رنگ کوره ای و الکترواستاتیک را می توان بر روی این درب اجرا کرد ، این نوع رنگ به نسبت رنگ های معمول قدیمی مزیت هایی از قبیل یکدستی کامل ، مقاومت در برابر تابش آفتاب و تغییرات دمایی ، مقاومت در برابر بارندگی و رطوبت  را دارد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری