درب فلزی مدل AP-D133 تک لنگه الماس پنل

D133

درب فلزی مدل AP-D133 تک لنگه الماس پنل

 

D133 2

درب فلزی مدل AP-D133 تک لنگه در دسته طرح های  اسلیمی قرار دارد.این که این سبک طراحی  را مختص به اماکن مذهبی بدانیم،قطعا تفکر اشتباهی است ، سبک طراحی اسلیمی یکی از سبک های آرامش بخش  و دوست داشتنی و مورد پسند ایرانیان است.

این درب فلزی زیبا با طرح زیبای خود می تواند در انواع کاربری و انواع محیط مدنظر شما نصب و پیاده سازی شود ، انواع نفر رو منازل مسکونی ، ادارات و موسسات ، مساجد و حسینیه ها و هر ساختمان دیگری که مد نظر شماست با این درب زیبا حال و هوایی تازه خواهد یافت.

معمولا درب های سبک اسلیمی را با شیشه های سکوریت نشکن و رفلکس رنگی سبز استفاده می کنند اما در واقع هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ رفلکس شیشه و یا طلق برای آن ها وجود ندارد.

قفل های برقی این روزها بسیار پر مصرف و محبوب شده اند انواع قفل برقی ، مکانیکی و یا ضد سرقت قابلیت نصب و اجرا بر روی این درب فلزی زیبا را دارند و همگی از بهترین برندها با قیمت هایی فوق العاده مناسب در فورشگاه فلزارت قابل سفارش هستند.

ما در فلزارت برای رنگ آمیزی این درب فلزی از میان رنگ های پودری الکترواستاتیک مقاوم در برابر رطوبت و حرارت ، هر رنگی که مد نظر شما باشد را در اسرع وقت با بهترین قیمت برایتان اجرا می نماییم.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

 

 

 

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی طرحدار تک لنگه, خرید درب فلزی, خرید درب فلزی تک لنگه