درب فلزی مدل AP-D132 تک لنگه الماس پنل

D132

درب فلزی مدل AP-D132 تک لنگه الماس پنل

 

D132 2

درب فلزی مدل D132 الماس پنل تک لنگه یکی از درب های سبک رومی است  ، طرح های رومی بعضا چنان با سبک طراحی طبیعت گرا در هم آمیخته می شوند که حد فاصل و مرزی را نمی توان میان آنان قائل شد . یکی از  نمونه های بارز  این امر ، همین درب فلزی است .

این طرح علاوه بر داشتن الگوهای طبیعت و گل و بوته  در خود با قرینگی چپ و راست بی نظیری نیز همراه بوده و به همین سبب در میان سبک طراحی رومی نیز قرار می گیرد.از این درب فلزی زیبا می توان در انواع کاربری نفر رو ساختمان بهره برده و زیبایی دل فریبی را بدان افزود.

معمولا درب های فلزی سبک های رومی و مراکشی را با شیشه های سکوریت نشکن استفاده می نمایند اما استفاده از طلق های شفاف و مات رنگی نیز بخوبی به زیبایی این درب فلزی کمک نموده و علاوه بر کور کردن دید این درب فلزی ، طرح زیبای آن را  برجسته تر می کنند.

انواع و اقسام قفل های با کیفیت فلزی اعم از برقی و ضد سرقت و مکانیکی را می توان بر روی این درب فلزی نصب و استفاده نمود که همگی درالماس پنل با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می گردند.

استحکام و مقاومت پنل فلزی موجود دراین درب بدلیل استفاده از برش cnc لیزری کاملا بالا بوده و در طی مراحل نصب هیچ گونه آسیبی که موجب کاهش مقاومت آن گردد بدان وارد نمی شود.

رنگ های پودری الکترواستاتیک با مقاومت بسیار بالا در برابر آفتاب ، بارندگی و رطوبت قابل سفارش دهی و اجرا بر روی این درب فلزی زیبا هستند.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

 D132 2 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, d132, درب فلزی تک لنگه, درب فلزی تک لنگه cnc, درب فلزی تک لنگه طرحدار, درب فلزی طرحدار تک لنگه, خرید درب فلزی تک لنگه, خرید درب فلزی