درب فلزی مدل AP-D132 تک لنگه الماس پنل

D132

درب فلزی مدل AP-D132 تک لنگه الماس پنل

 

D132 2

درب فلزی مدل D132 الماس پنل تک لنگه یکی از درب های سبک رومی است  ، طرح های رومی بعضا چنان با سبک طراحی طبیعت گرا در هم آمیخته می شوند که حد فاصل و مرزی را نمی توان میان آنان قائل شد . یکی از  نمونه های بارز  این امر ، همین درب فلزی است .

این طرح علاوه بر داشتن الگوهای طبیعت و گل و بوته  در خود با قرینگی چپ و راست بی نظیری نیز همراه بوده و به همین سبب در میان سبک طراحی رومی نیز قرار می گیرد.از این درب فلزی زیبا می توان در انواع کاربری نفر رو ساختمان بهره برده و زیبایی دل فریبی را بدان افزود.

معمولا درب های فلزی سبک های رومی و مراکشی را با شیشه های سکوریت نشکن استفاده می نمایند اما استفاده از طلق های شفاف و مات رنگی نیز بخوبی به زیبایی این درب فلزی کمک نموده و علاوه بر کور کردن دید این درب فلزی ، طرح زیبای آن را  برجسته تر می کنند.

انواع و اقسام قفل های با کیفیت فلزی اعم از برقی و ضد سرقت و مکانیکی را می توان بر روی این درب فلزی نصب و استفاده نمود که همگی درالماس پنل با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت عرضه می گردند.

استحکام و مقاومت پنل فلزی موجود دراین درب بدلیل استفاده از برش cnc لیزری کاملا بالا بوده و در طی مراحل نصب هیچ گونه آسیبی که موجب کاهش مقاومت آن گردد بدان وارد نمی شود.

رنگ های پودری الکترواستاتیک با مقاومت بسیار بالا در برابر آفتاب ، بارندگی و رطوبت قابل سفارش دهی و اجرا بر روی این درب فلزی زیبا هستند.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  108 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

 D132 2 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, d132