درب فلزی مدل AP-D92 دو لنگه الماس پنل

D92 2

درب فلزی مدل AP-D92 دو لنگه الماس پنل

 

این درب فلزی که نمونه دو لنگه از مدل AP-D92 تک لنگه الماس پنل می باشد با طراحی خاص خود که به طرح خورشیدی نیز شهرت دارد ، مورد علاقه ی بسیاری از دوستداران سبک طبیعت گراست.

D92 2

از این درب فلزی زیبا می توان در تمامی ماشین رو ساختمان ها استفاده نمود و بطور کل برای درب باغ ، درب ویلا ، درب حیاط و پارکینگ و ... استفاده نمود.

برای پشت بندی و زیبایی بیشتر این درب فلزی می توانید از شیشه های سکوریت نشکن و یا انواع طلق های رنگی مات و شفاف استفاده نمود.

همچنین دستگیره ها و قفل های متنوعی را می توان برای این درب فلزی زیبا بکارگیری کرد ، در صورتی که در انتخاب هرکدام از این موارد تردیدی داشتید کافی است با شماره ی 33666184-086 تماس حاصل نموده و یا با پر کردن فرم تماس با ما مورد را با همکاران بخش فروش ما در میان بگذارید ، تا بصورت کاملا رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید.

کیفیت رنگ مورد استفاده در درب های فلزی بدلیل  اینکه در محیط های خارجی ساختمان مانند درب حیاط و پارکینگ و ... استفاده می شوند ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است،تمامی رنگ های مورد استفاده در الماس پنل پودری است که این نوع رنگ بصورت کوره ای اجرا میشود و لذا در برابر تابش آفتاب و بارندگی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  315 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

D92 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی دولنگه, درب فلزی دولنگه طرح دار, درب فلزی دولنگه cnc, درب فلزی طرح دار دولنگه, خرید درب فلزی دولنگه