درب فلزی مدل AP-D92 دو لنگه الماس پنل

D92 2

درب فلزی مدل AP-D92 دو لنگه الماس پنل

 

این درب فلزی که نمونه دو لنگه از مدل AP-D92 تک لنگه الماس پنل می باشد با طراحی خاص خود که به طرح خورشیدی نیز شهرت دارد ، مورد علاقه ی بسیاری از دوستداران سبک طبیعت گراست.

D92 2

از این درب فلزی زیبا می توان در تمامی ماشین رو ساختمان ها استفاده نمود و بطور کل برای درب باغ ، درب ویلا ، درب حیاط و پارکینگ و ... استفاده نمود.

برای پشت بندی و زیبایی بیشتر این درب فلزی می توانید از شیشه های سکوریت نشکن و یا انواع طلق های رنگی مات و شفاف استفاده نمود.

همچنین دستگیره ها و قفل های متنوعی را می توان برای این درب فلزی زیبا بکارگیری کرد ، در صورتی که در انتخاب هرکدام از این موارد تردیدی داشتید کافی است با شماره ی 33666184-086 تماس حاصل نموده و یا با پر کردن فرم تماس با ما مورد را با همکاران بخش فروش ما در میان بگذارید ، تا بصورت کاملا رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید.

کیفیت رنگ مورد استفاده در درب های فلزی بدلیل  اینکه در محیط های خارجی ساختمان مانند درب حیاط و پارکینگ و ... استفاده می شوند ، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است،تمامی رنگ های مورد استفاده در الماس پنل پودری است که این نوع رنگ بصورت کوره ای اجرا میشود و لذا در برابر تابش آفتاب و بارندگی از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  315 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

D92 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری