درب فلزی مدل AP-D90 دو لنگه الماس پنل

D90 2

درب فلزی مدل AP-D90 دو لنگه الماس پنل

 

این درب فلزی که نمونه دو لنگه از مدل AP-D90 تک لنگه الماس پنل می باشد در دسته طرح های کلاسیک قرار گرفته که با اشکال خاص خود به طراحی سبک شرق دور بسیار نزدیک است.

D90 2

این درب فلزی زیبا را می توان برای تمامی انواع ساختمان و بعنوان درب حیاط ، درب پارکینگ و ... استفاده نمود.

انتخاب یکی از طلق های مات و شفاف رنگی و یا شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس های رنگی جذاب می تواند در زیبایی و هماهنگی این درب زیبا با محیط و نمای ساختمان شما نقشی مهم را ایفا نماید.

همچنین دستگیره ها و قفل های متنوعی را می توان برای این درب فلزی زیبا بکارگیری کرد ، در صورتی که در انتخاب هرکدام از این موارد تردیدی داشتید کافی است با شماره ی 33666184-086 تماس حاصل نموده و یا با پر کردن فرم تماس با ما مورد را با همکاران بخش فروش ما در میان بگذارید ، تا بصورت کاملا رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید.

در الماس پنل تمامی انواع درب فلزی چه از نوع تک لنگه و چه از نوع چند لنگه همگی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می گردند که این نوع رنگ در برابر تابش آفتاب و بارندگی بسیار مقاوم بوده و درب را جهت نصب در فضای باز و بیرونی ساختمان کاملا مناسب می سازد .

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  350 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

D90 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری