درب فلزی مدل AP-D90 دو لنگه الماس پنل

D90 2

درب فلزی مدل AP-D90 دو لنگه الماس پنل

 

این درب فلزی که نمونه دو لنگه از مدل AP-D90 تک لنگه الماس پنل می باشد در دسته طرح های کلاسیک قرار گرفته که با اشکال خاص خود به طراحی سبک شرق دور بسیار نزدیک است.

D90 2

این درب فلزی زیبا را می توان برای تمامی انواع ساختمان و بعنوان درب حیاط ، درب پارکینگ و ... استفاده نمود.

انتخاب یکی از طلق های مات و شفاف رنگی و یا شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس های رنگی جذاب می تواند در زیبایی و هماهنگی این درب زیبا با محیط و نمای ساختمان شما نقشی مهم را ایفا نماید.

همچنین دستگیره ها و قفل های متنوعی را می توان برای این درب فلزی زیبا بکارگیری کرد ، در صورتی که در انتخاب هرکدام از این موارد تردیدی داشتید کافی است با شماره ی 33666184-086 تماس حاصل نموده و یا با پر کردن فرم تماس با ما مورد را با همکاران بخش فروش ما در میان بگذارید ، تا بصورت کاملا رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید.

در الماس پنل تمامی انواع درب فلزی چه از نوع تک لنگه و چه از نوع چند لنگه همگی با رنگ کوره ای الکترواستاتیک رنگ آمیزی می گردند که این نوع رنگ در برابر تابش آفتاب و بارندگی بسیار مقاوم بوده و درب را جهت نصب در فضای باز و بیرونی ساختمان کاملا مناسب می سازد .

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  350 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

D90 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی طرح دار دولنگه, درب فلزی دولنگه, درب فلزی دولنگه طرح دار, درب فلزی دولنگه cnc, خرید درب فلزی دولنگه, خرید درب فلزی پارکینگ, خرید درب فلزی حیاط