درب فلزی مدل AP-D75 دو لنگه الماس پنل

D75 2

درب فلزی مدل AP-D75 دو لنگه الماس پنل

 

این درب فلزی که در واقع نمونه دو لنگه از مدل AP-D75 تک لنگه الماس پنل می باشد از نمونه های بسیار پر کاربرد اسلیمی می باشد که در میان طرفداران این سبک از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

D75 2

چنانچه برای اماکن مذهبی مانند مساجد و حسینیه ها و همچنین برای سایر کاربردهای عرض بیشتر از نفر رو بدنبال یک درب فلزی زیبا هستید حتما این نمونه ی زیبا را بررسی فرمایید.

انواع شیشه سکوریت نشکن و همچنین طلق های پلی کربنات مات و شفاف در رنگ های مختلف قابل نصب بر روی این درب فلزی زیبا می باشند.

همچنین دستگیره ها و قفل های متنوعی را می توان برای این درب فلزی زیبا بکارگیری کرد ، در صورتی که در انتخاب هرکدام از این موارد تردیدی داشتید کافی است با شماره ی 33666184-086 تماس حاصل نموده و یا با پر کردن فرم تماس با ما مورد را با همکاران بخش فروش ما در میان بگذارید ، تا بصورت کاملا رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید.

شاید مهمترین بخش انتخابی برای این درب فلزی انتخاب رنگ مناسب برای آن باشد.رنگ های پیش فرض ارائه شده در فروشگاه الماس پنل همگی دستچین و از بهترین های ممکن هستند،چنانچه رنگ مد نظر شما در میان رنگ های موجود نیست ، با شماره های تماس قرار گرفته در سایت و یا از طریق پر کردن فرم تماس موجود در صفحه تماس با ما رنگ مورد نظر خود را اعلام نموده تا قیمت و شرایط ثانوی به اطلاع حضور شما برسد.

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  350 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

D75 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری