درب فلزی مدل AP-D132 دو لنگه الماس پنل

D132 2

درب فلزی مدل AP-D132 دو لنگه الماس پنل

 

این درب فلزی که نمونه دو لنگه از مدل AP-D132 تک لنگه الماس پنل می باشد ، از طرح های سبک رومی بوده و حتی می توان آن را در دسته طرح های طبیعت گرا نیز دانست.

طرح خاص این درب فلزی آن را برای انواع نما و ساختمان مسکونی ، تجاری و اداری مناسب ساخته است.

D132 2

دستگیره ای متناسب با طرح های رومی می تواند یک انتخاب ایده آل برای این درب فلزی زیبا باشد ، برای مشاهده مدل های دستگیره موجود لطفا فرم تماس با ما را پر فرمایید تا در اسرع وقت تصویر تمامی طرح ها را در ایمیل خود دریافت نمایید .

انواع رنگ کوره ای را می توان برای این درب فلزی اجرا کرد ، در صورتی که در انتخاب هرکدام از این موارد تردیدی داشتید کافی است با شماره ی 33666184-086 تماس حاصل نموده و یا با پر کردن فرم تماس با ما مورد را با همکاران بخش فروش ما در میان بگذارید ، تا بصورت کاملا رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید.

استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات برش cnc روز دنیا باعث شده تا در فرایند تولید این درب فلزی هیچ گونه آسیبی به ورق فلزی آن وارد نگردیده و استحکام آن بطور کامل محفوظ بماند .

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  350 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

D132 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, d132, درب فلزی دولنگه, درب فلزی دولنگه طرح دار, درب فلزی دولنگه cnc, درب فلزی طرح دار دولنگه, خرید درب فلزی دولنگه