درب فلزی مدل AP-D126 دو لنگه الماس پنل

D126 2

درب فلزی مدل AP-D126 دو لنگه الماس پنل

 

این درب فلزی که نمونه دو لنگه از مدل AP-D126 تک لنگه الماس پنل می باشد ، از جذاب ترین و پرفروش ترین طرح های مراکشی موجود در الماس پنل می باشد که طرفداران بسیاری را در میان علاقه مندان به سبک مراکشی دارد.

D126 2

این مدل یکی از لاکچری ترین و لوکس ترین طرح های موجود برای ساختمان شماست بنابراین اگر بدنبال یک درب فلزی زیبا برای ساختمان خود هستنید حتما این مدل را نیز مد نظر داشته باشید.

پیشنهاد ما به شما برای امنیت و زیبایی هر چه بیشتر این درب فلزی ، استفاده از شیشه های سکوریت نشکن با رفلکس های رنگی است .

بهترین برند و کیفیت موجود از قفل های مکانیکی و برقی و ضدسرقت همگی در الماس پنل موجود بوده و در صورت تمایل شما با بهترین قیمت بصورت حرفه ای با نازل ترین قیمت بر روی درب برای شما نصب می گردد.

از آنجا که در ساخت و تولید این درب فلزی از دستگاه های برش cnc استفاده می گردد می توان طرح آن را با هر طرح دیگری که مد نظر شما باشد تغییر داد .

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  315 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

D126 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری