درب فلزی مدل AP-D113 دو لنگه الماس پنل

D113 2

درب فلزی مدل AP-D113 دو لنگه الماس پنل

 

این درب فلزی که نمونه دو لنگه از مدل AP-D113 تک لنگه الماس پنل می باشد با نمایی از یک درخت تنومند و بزرگ در زیبایی نما و ساختمان شما بسیار اثربخش خواهد بود.

D113 2

این درب فلزی زیبا را برای درب باغ ، درب ویلا ، درب حیاط و پارکینگ و ... می توان استفاده نمود.

با استفاده از دستگیره ای متنوع و زیبا و همچنین قفل های مکانیکی ، برقی و ضد سرقت می توان این درب فلزی زیبا را برای تمامی مصارف مورد نظر شما هماهنگ و اجرا نمود.

انواع رنگ کوره ای را می توان برای این درب فلزی اجرا کرد ، در صورتی که در انتخاب هرکدام از این موارد تردیدی داشتید کافی است با شماره ی 33666184-086 تماس حاصل نموده و یا با پر کردن فرم تماس با ما مورد را با همکاران بخش فروش ما در میان بگذارید ، تا بصورت کاملا رایگان از مشاوره ما بهره مند شوید.

از آنجا که در ساخت و تولید این درب فلزی از دستگاه های برش cnc استفاده می گردد می توان طرح آن را با هر طرح دیگری که مد نظر شما باشد تغییر داد .

ابعاد استاندارد چارچوب (قوطی کلاف) بصورت 60*60 میلی متر ، پروفیل لنگه 40*80 میلی متر و پروفیل پایه چارچوب 40*60 میلی متر می باشد که البته می توان بدون محدودیت آن را به نسبت ابعاد مورد نظر در ساختمان تغییر داد.

ابعاد استاندارد این درب :

ابعاد  عرض (سانتی متر)   ارتفاع (سانتی متر) 
پشت تا پشت  315 220

 

 

 

محصولات مرتبط :

D113 2

برچسب‌ها: درب, درب فلزی, درب لیزری, درب cnc, برش cnc, برش لیزری, درب فلزی دولنگه, درب فلزی دولنگه طرح دار, درب فلزی دولنگه cnc, درب فلزی طرح دار دولنگه