طراحی و ساخت انواع فلاشینگ

ساخت انواع فلاشینگ ساختمانی

طراحی و ساخت انواع فلاشینگ ساختمان در تولیدی الماس پنل به عنوان یک پوشش فلزی می باشد، که از دیوارهای خارجی ساختمان محافظت می‌کند. از این پوشش برای دیوار پشت بام، حیاط و روف گاردن بیشتر استفاده می شود. برای جلوگیری از رطوبت دیوارها بهتر است از فلاشینگ نما دیوار استفاده کرد، چرا که از جنس فلزات است. برای اینکه یک پوشش مناسب و بسیار مقاوم داشته باشیم؛ بهتر است از ورق های گالوانیزه استفاده کنیم. ورق گالوانیزه در واقع پوشش را مقاوم تر می کند و سالیان سال می تواند برای مشتری کارایی داشته باشد.

سفارش ساخت فلاشینگ با ورق گالوانیزه

پایه اصلی تولید دو ورق سیاه گالوانیزه، آلیاژ فولاد است. امروزه با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی، بهره گیری از ماشین آلات مجهز و دستگاه خم کاری توسط دستگاه CNC که دارای دقت بالایی هستند، تولید محصولات به صورت یکپارچه انجام می گیرد. استفاده از رنگ همراه با خط رنگ پودری تمام اتوماتیک در کشور بسیار رواج پیدا کرده است. رنگ کوره ای دارای چندین مرحله مانند شست و شو، سیستم پاشیدن اتوماتیک، سیستم بازیافت و جمع آوری و در نهایت کوره پخت رنگ می باشد. مجموعه الماس پنل در زمینه فلاشینگ ساختمانی قاب پنجره، سردرب، پشت بام و روف گاردن، کلاهک دیوار، ناودانی آبریز، سابقه همکاری با معماران و انبوه سازان را در سراسر کشور دارد. مهم ترین ویژگی این شرکت استفاده از گالوانیزه یا ورق سیاه به سفارش مشتری است.

طراحی و ساخت انواع فلاشینگ

طراحی، ساخت و نصب انواع فلاشینگ فلزی سه پله، نبشی، تاج، قاب و یو در انواع خم های دو طرفه و یک طرفه به شرح زیر می باشد:

  • طراحی و ساخت فلاشینگ قاب پنجره و کاربرد آن: در این مدل نمای درو پنجره دارای یک لبه فلزی در قسمت بالای در یا لبه بالای پنجره تشکیل می دهد، و با داشتن قاب دور، زیبایی بیشتری به نما می دهد، بیشتر از فلاشینگ قاب پنجره برای عایق بندی درب و پنجره ها و سردرب عدم ورود برف و باران به داخل ساختمان استفاده می شود.
  • فلاشینگ نبشی: این مدل به صورت داخل رنگی و بیرون رنگی است،و بیشتر از آن برای پوشاندن سطح دو دیوار مورد استفاده قرار می گیرد؛ برای طراحی و ساختن انواع فلاشینگ نبشی در مرحله اول یک سانت از لبه آخر را به داخل یا بیرون خم می نمایند، این کار باعث می شود استحکام بیشتر و زیبایی چند برابر گردد.
  • فلاشینگ یو: یکی از پر مصرف ترین نوع فلاشینگ فلزی این مدل است،به منظور پوشش دور تا دور از پانل های سقفی استفاده می شود،شکل ظاهری فلاشینگ یو به شکل 90 درجه خم کاری شده است؛و به مقدار یک سانت به سمت یک خم کوچک به سمت داخل خم می کنند تا مقاومت بیشتر گردد،لازم به ذکر است برای مقاومت بیشتر می توانید از خم های دو طرفه و یک طرفه استفده نمایید.
  • فلاشینگ 3 پله: ظاهر این مدل به صورت سه پله یا Z شکل است، فلاشینگ سه پله ای فلزی را با زاویه 90 درجه خمکاری می کنند و یک سانت از لبه ها را به سمت داخل خم می کنند، برای حاشیه های جلو از ساندویچ پنل سقفی برای قسمت آبریز استفاده می شود، و بیشتر برای محافظت از عایق میانی در مقابل نور آفتاب و هرگونه پوسیدگی و خرابی عایق و ورق مورد استفاده قرار می گیرد.
  • فلاشینگ تاج: این مدل از فلاشینگ ساختمانی به شکل تاج مانند هستند و به منظور جلوگیری از ورود آب برف و باران و ایجاد محافظت و عدم پوسیدگی مورد استفاده قرار می گیرد.
Rate this page